Odnowa Psychobiologiczna Ewa Kamińska, Przychodnia Ars Medica,

Bioenergoterapia i terapia kręgosłupa

Medycyna naturalna
al. Leśna 1A, 87-300 Brodnica kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Odnowa Psychobiologiczna Ewa Kamińska, Przychodnia Ars Medica,
al. Leśna 1A, 87-300 Brodnica kujawsko-pomorskie
Telefon
Odnowa Psychobiologiczna Ewa Kamińska, Przychodnia Ars Medica,

Informacje

Opis działalności firmy Odnowa Psychobiologiczna Ewa Kamińska, Przychodnia Ars Medica, w Brodnica
Ewa Kamińska jest naturoterapeutką i promotorką zdrowego stylu życia. W Brodnicy, w woj. kujawsko-pomorskim, prowadzi własny gabinet medycyny naturalnej. Zajmuję się w nim głównie leczeniem za pomocą psycho-bioenergoterapii, terapii manualnej - chiropraktyki oraz metody Silvy.
Produkty i usługi
Pani Ewa jako dyplomowana bioenergoterapeutka, specjalistka chiropraktyki i metody Silvy pracuje z podświadomością pacjentów w ramach sesji terapeutyczno-rozwojowych, uwalniania od napięć, lęków, traum czy negatywnych przekonań. Pomaga w rozwoju osobistym, uzdrawianiu kręgosłupa, redukowaniu bólu i napięć fizycznych oraz rewitalizacji organizmu przez przywracanie właściwego przepływu energii.

Prowadzona przez nią terapia na wielu poziomach pomaga pacjentom w osiągnięciu zdrowia, oczekiwanego rozwoju, a także jest wsparciem w trudnych momentach. Dzięki niej ludzie stają się zdrowsi, szczęśliwi i radośni.

Praca z ciałem w formie głębokiego masażu, chiropraktyki połączona jest z oczyszczaniem przestrzeni energetycznej i emocjonalnej, w tym wspomnień, traum, zaniedbań i pozostałych. Pani Ewa uczy również pacjentów, w jaki sposób mogę regularnie odnawiać swoje siły witalne i uzupełniać ich rezerwy.

Przeprowadza pacjentów przez proces intuicyjno-intelektualnego rozpoznania źródła problemów zdrowotnych i duchowych, a następnie proponuje im odpowiednią terapię.

Część terapii prowadzonych przez panią Ewę może odbywać się również zdalnie i na odległość.

Z wszelkimi szczegółami dotyczącymi poszczególnych terapii i możliwości uzdrowienia osoby zainteresowane mogą zapoznać się na stronie gabinetu medycyny naturalnej Ewy Kamińskiej.
Zasięg działania
Firma Odnowa Psychobiologiczna Ewa Kamińska, Przychodnia Ars Medica, z lokalizacji: Brodnica świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń