Przemysław Kośmicki Prywatne Usługi Kominiarskie

Kompleksowe wykonanie wszelkich usług kominiarskich.

Kominiarze
ul. Moniuszki 2, 87-300 Brodnica kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
574 414 767
Przemysław Kośmicki Prywatne Usługi Kominiarskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Przemysław Kośmicki i prowadzę firmę zajmującą się świadczeniem prywatnych usług kominiarskich. Siedziba mojej działalności znajduje się w Brodnicy, w województwie kujawsko-pomorskim.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie branżowe oraz niezbędne kwalifikacje sprawiły, że zyskałem liczne grono zadowolonych klientów. Do wykonywanych obowiązków podchodzę w sposób odpowiedzialny, rzetelny i profesjonalny, zapewniając przy tym pełne zaangażowanie i wysoką jakość świadczonych usług.

W mojej ofercie znajdziecie Państwo usługi takie jak:
- czyszczenie przewodów kominowych,
- przeglądy okresowe,
- inwentaryzacje przewodów kominowych,
- opinie kominiarskie,
- odbiory budynków.

Ponadto zajmuję się kompleksową eksploatacją i dozorem urządzeń instalacji oraz sieci gazowych. Dokonuję odbiorów przewodów kominowych zarówno w budynkach nowych, jak i po kapitalnym remoncie. Wydaję zaświadczenia o dopuszczeniu ich do użytkowania. Czyszczę piece kaflowe oraz kominki, a także udrażniam przewody dymowe, spalinowe oraz wentylacyjne. Zapewniam montaż nasad kominowych oraz wkładów kominowych do kotłów stałych, olejowych oraz gazowych.

Zapewniam profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego klienta, a także terminowe wykonanie zlecenia dzięki niezbędnemu sprzętowi i wiedzy. Dbam o satysfakcję klienta z efektu.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń