Mirosława Kowalska Pracownia psychologiczna

Wykonujemy szerokiego zakresu badania psychologiczne

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Podgórna 56, 87-300 Brodnica kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mirosława Kowalska Pracownia psychologiczna

Informacje

Opis działalności
W Pracowni Psychologicznej Mirosławy Kowalskiej zajmujemy się wykonywaniem badań psychologicznych kierowców pracowników, a także świadczeniem pomocy psychologicznej już od 1998 roku. Nasza Pracownia mieści się w Brodnicy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Pracowni Psychologicznej Mirosławy Kowalskiej działamy już od ponad dwóch dekad. Zajmujemy się świadczeniem pomocy psychologicznej. Wieloletnia praktyka pozwala nam na lepsze zrozumienie problemów, które nużą naszych pacjentów, a także podchodzenie do nich bez żadnych uprzedzeń i założeń. Jest to szczególnie ważne, kiedy pomagamy pacjentom z zaburzeniami psychiatrycznymi.

W ramach naszej oferty przeprowadzamy również badania, konsultacje i porady pracownicze. Są to usługi z takich zakresów jak między innymi:

- badania kierowców wszystkich kategorii zatrudnionych na stanowisku kierowcy lub wykonujących przewóz na potrzeby własne,
- badania skierowanych przez policję,
- badania kierowców pojazdów uprzywilejowanych w ruchu,
- badania instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy,
- badania pracowników zatrudnionych na stanowisku pracy wymagającym szczególnej sprawności psychofizycznej, m.in. operatorzy urządzeń transportowych, sprzętu ciężkiego,
- inne badania wybranych cech osobowości.

W naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami moralnymi, a przekazywane nam informacje osobiste nie mogą być podane dalej osobom trzecim.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego w celu wcześniejszego umówienia się na wizytę. Dobierzemy najdogodniejszy dla Państwa termin.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń