Kalińska Magdalena Fizjoterapia i Rehabilitacja Dzieci i Niemowląt

Rehabilitacja
ul. Popiełuszki 5, 87-300 Brodnica kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma Kalińska Magdalena Fizjoterapia i Rehabilitacja Dzieci i Niemowląt z siedzibą w miejscowości Brodnica świadczy swoje usługi w branży Rehabilitacja.
Pracownicy Kalińska Magdalena Fizjoterapia i Rehabilitacja Dzieci i Niemowląt udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: madzia.kal@vp.pl lub telefon: 515 108...
Firma świadczy działalność pod adresem 87-300 Brodnica ul. Popiełuszki 5. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Kalińska Magdalena Fizjoterapia i Rehabilitacja Dzieci i Niemowląt: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Kalińska Magdalena Fizjoterapia i Rehabilitacja Dzieci i Niemowląt w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
K
Katarzyna
Bardzo miła i profesjonalna, odpowiednia osoba na właściwym stanowisku pozdrawiam
P
Pacjentka
Polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.