Alta-Vet. Przychodnia weterynaryjna

Kompleksowe usługi weterynaryjne.

Lecznice weterynaryjne
ul. Wybickiego 19/59, 87-300 Brodnica kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 125 928
Alta-Vet. Przychodnia weterynaryjna

Informacje

Opis działalności
Alta-Wet to przychodnia weterynaryjna mająca swoją siedzibę w Brodnicy, w województwie kujawsko-pomorskim. Zajmujemy się usługami weterynaryjnymi.
Produkty i usługi
Praca ze zwierzętami jest dla nas przede wszystkim pasją, dlatego prowadzona przez nas przychodnia weterynaryjna zapewnia profesjonalną i całkowitą opiekę dla zwierząt chlewnych, towarzyszących oraz małych. Dodatkowo prowadzimy też salon piękności dla zwierząt.

Prowadzimy naszą działalność już od ponad szesnastu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów pozwalają nam na zapewnienie o wysokiej jakości wszystkich naszych usług.

Nasza oferta to między innymi:

- Leczenie zwierząt towarzyszących oraz gospodarskich
- profilaktyka zwierząt towarzyszących oraz gospodarskich
- zabiegi stomatologiczne
- zabiegi chirurgiczne
- badania ogólne i osad moczu

Wykonujemy także badania kału na obecność pasożytów oraz rozmazy i zeskrobiny. Oprócz tego zajmujemy się badaniami morfologicznymi i biochemicznymi krwi. Zajmujemy się antykoncepcją hormonalną i chirurgiczną zwierząt oraz wykonujemy antybiogramy. Pomagamy w zakresie porad dietetycznych oraz paszowych.

Specjalizujemy się w chorobach i profilaktyce trzody chlewnej oraz bydła. Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie niezbędne zabiegi, a także zajmujemy się prowadzeniem rozrodu stada, hodowli oraz prowadzimy ciążę krów oraz świń.


Oferujemy wszelkie niezbędne dla zwierząt preparaty witaminowe oraz pielęgnacyjne. Podejmujemy się dezynfekcji obiektów inwentarskich takich jak kurnik, chlewnia czy obory. Dodatkowo zajmujemy się też odrobaczaniem, usuwaniem insektów oraz szczepieniami.

Nasz zespół to wyłącznie doświadczeni weterynarze, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną i nieustannie aktualizowaną wiedzę weterynaryjną są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń