Kris PHU Krzysztof Ziółkowski

Wysokiej jakości drewniane drzwi, okna i schody.

Drzwi
83-327 Grzybno 1A kujawsko-pomorskie
(5 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
884 915 602
Adres korespondencyjny
83-327 Grzybno 1A kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma P.H.U. Kris jest zlokalizowana w Cichem, na terenie powiatu brodnickiego. Zajmujemy się sprzedażą drewnianych drzwi, parapetów oraz okien.
Produkty i usługi
Nasza firma to przede wszystkim kompleksowa oferta w zakresie drzwi drewnianych. Posiadamy drzwi wykonane z dębu lub sosny – 100% drewna. Oprócz tego dystrybuujemy także okna drewniane, ościeżnice i inne produkty.

Jesteśmy obecni na lokalnym rynku już od ponad dziesięciu lat. Nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta to między innymi:

- drzwi drewniane wewnętrzne
- drzwi drewniane zewnętrzne
- okna drewniane prasowane całoroczne
- okna drewniane do domków letniskowych
- opaski maskujące

Dodatkowo możemy zaproponować drzwi w stanie surowym oraz drzwi lakierowane. Oferujemy szeroki wybór drewnianych schodów oraz stopni, a także podstopni. Dystrybuujemy drewniane parapety. Możemy też polecić ościeżnice drewniane regulowane oraz całoroczne.

Oferujemy możliwość wybrania konkretnego rodzaju szkła, z którego wykonane są okna oraz przeszklenia w drzwiach. Oferujemy osiem różnych rodzajów, wśród których można wymienić decor mat, chinchilla oraz korę.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy poprzez swój wieloletni staż w branży zawsze są w stanie trafnie doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniego produktu.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Maryśka
Drzwi nie dość, że pięknie wykonane to jeszcze terminowo zamontowane. Zamówiłam takie dwuskrzydłowe, są obecnie ozdobą naszego salonu. Serdecznie polecam.
A
aagataa
usługa wykonana na tip-top i to zarówno pod katem jakości jak i ustalonego terminu. polecam w 100%
K
Kasiula
Najlepsze drzwi drewniane jakie do tej pory widziałam. Widać, że są robione z prawdziwą pasją i zaangażowaniem bo każdy detal jest świetnie dopracowany. Terminowa dostawa, konkurencyjne ceny.
A
Agnes
Polecam :) drzwi dotarły dokładnie takie jakich oczekiwałam. Firma wzięła sobie do serca wszystkie wytyczne i prośby, jestem bardziej niż zadowolona z tego co dostałam :) Stolarski majstersztyk :)
D
david
okej - drzwi nam się jak najbardziej podobają, czas realizacji był co prawda nieco dłuższy niż to na początku zakładaliśmy ale bylismy o tym wcześniej poinformowani także ok. Polecam