NaturaRaj Żywność Ekologiczna Hurt Detal Magdalena Kamińska

Producent żywności ekologicznej

Żywność ekologiczna
87-312 Pokrzydowo 139 A kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
NaturaRaj Żywność Ekologiczna Hurt Detal Magdalena Kamińska

Informacje

Opis działalności
Nasza siedziba znajduje się w Pokrzydowie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielką jest Magdalena Kamińska. Firma NaturaRaj powstała w 2008 roku.
Produkty i usługi
Jesteśmy zarówno hurtownią, jak i producentem żywności ekologicznej i naturalnej. Nasze produkty są idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o odpowiednie odżywanie i szczupłą sylwetkę. Zapewniamy, że sprzedajemy żywność cechującą się znakomitą jakością, smakiem oraz składem. Gwarantujemy, że jako uczciwy producent żywności ekologicznej posiadamy wszelkie certyfikat jakości ekologicznej wydane przez Agro Bio Test.

Nasza oferta to:

-bakalie, owoce suszone;
-budynie, puddingi, kisiele, galaretki, agar;
-ksylitole;
-dania gotowe, roślinne, wegańskie;
-do wypieków ( proszki, cukry waniliowe, wiórki );
-dżemy, konfitury, powidła;
-herbaty;
-susze;
-ryże;
-przyprawy;
-kakao.

Poza tym posiadamy:kasze, kaszki, kawy naturalne i zbożowe, kosmetyki, majonezy, ketchupy, musztardy, chrzan, makarony, masła, kremy, pasty, pasztety, paprykarze, smalczyki.

Dodatkowo w sprzedaży mamy: mąki i skrobie, mięsa drobiowe, wołowe i wieprzowe ekologiczne, miody, musli, owsianki z bakaliami, nasiona do kiełkowania, oleje, oliwy i octy.

Uzupełnieniem oferty są: orzechy, migdały, pieczywo, wafle, płatki, otręby, soki, napoje, syropy, wędliny ekologiczne witaminy oraz suplementy diety.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń