Miś ZPHU S. Miś

Producent zadaszeń z poliwęglanu

Schody
ul. Jodłowa 15, 86-065 Łochowo kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(55) 381 93 99
Może cię zainteresować
Miś ZPHU S. Miś

Informacje

Opis działalności
Znajdujący się w Łochowie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego Zakład Produkcyjno-handlowo-Usługowy Miś działa na rynku nieprzerwanie od 1977 roku. Właścicielem naszej działalności jest Stanisław Miś.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja zabudowy z poliwęglanu. Proponowane przez naszą firmę produkty świetnie sprawdzają się w obiektach magazynowych i przemysłowych, a także w oborach i budynkach rolniczych. Produkowane przez nas zadaszenia z poliwęglanu charakteryzuje wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne.

W ofercie znają Państwo również:

- ogrodzenia,
- bramy,
- zadaszenia basenów,
- zadaszenia tarasów i balkonów,
- ogrody zimowe.

Zadaszenia wykonane z poliwęglanu są dodatkowym źródłem światła dziennego. Odpowiednio zabudowany balkon lub też taras może być bardzo dobrym pomysłem na zyskanie dodatkowej przestrzeni użytkowej. Dzięki solidnej konstrukcji wykonanej ze stali lub aluminiom zadaszenia są stabilne.

Produkowane przez nas świetliki znajdują swoje zastosowanie w halach magazynowych, przemysłowych, a także w salach gimnastycznych. Często wybierane są również przez właścicieli gospodarstw rolnych oraz obiektów handlowo-usługowych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Miś w Łochowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń