CM Clima

Projektowanie i montaż klimatyzacji

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Gdańska 13, 86-022 Borówno kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(52) 524 60 76
CM Clima

Informacje

Opis działalności
Firma CM Clima powstała w 2006 roku. Nasza siedziba znajduje się w Osielsku, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielem jest Henryk Centkowski.
Produkty i usługi
Do naszych usług wchodzą wszelkie czynności związane z klimatyzacją i wentylacją. Klientom gwarantujemy najwyższej jakości usługi. Doskonale wiemy, że obecnie klimatyzacja nie jest żadną fanaberią, lecz koniecznością. W dużych budynkach bez dostępu do okien odpowiednia wentylacja wraz z klimatyzacją są niezbędne.

Zakładamy systemy klimatyzacyjne w lokalach handlowych, gastronomicznych, biurach i mieszkaniach. Dzięki temu można uzyskać w tych pomieszczeniach namiastkę świeżego powietrza, a to poczucie większego komfortu.

Nasza oferta to:

- sprzedaż klimatyzacji,
- montaż klimatyzacji,
- naprawa klimatyzatorów,
- odkażanie klimatyzacji,
- klimatyzowanie pomieszczeń,
- dobór klimatyzatorów,
- przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne,
- serwis urządzeń klimatyzacyjnych.

Poza tym montujemy klimatyzatory inverterowe. Z kolei w ramach usług wentylacyjnych zapewniamy instalację wentylacji w systemie Climaver. Specyfiką tego jest to, że owe instalacje są szczelne i w odpowiednie sposób tłumią dźwięk.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
U
Ula
Bardzo przykładają się do wykonywanych czynności. Nie można tym ludziom zarzucić niczego złego. To mój ulubiony rodzaj fachowców.
O
Ola
Świetnie spisuje się klimatyzacja, jaką nam zakładali. To był strzał w dziesiątkę, gdyż nie można było już wytrzymać w tak małym pomieszczeniu bez okna.