Mechanika i elektromechanika u Dominika Dominik Szlagowski

Naprawa elektromechaniczna i tuning samochodowy

Elektronika samochodowa
ul. Kwiatowa 41, 86-010 Koronowo kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Mechanika i elektromechanika u Dominika Dominik Szlagowski
ul. Kwiatowa 41, 86-010 Koronowo kujawsko-pomorskie
Telefon
Mechanika i elektromechanika u Dominika Dominik Szlagowski

Informacje

Opis działalności firmy Mechanika i elektromechanika u Dominika Dominik Szlagowski w Koronowo
Dominik Szlagowski jest właścicielem naszego warsztatu samochodowego o nazwie Mechanika i Elektromechanika u Dominika. Naszych Klientów obsługujemy w Koronowie, w województwie kujawsko-pomorskim. Możemy odholować zepsute auto do 50km od miejsca kolizji czy awarii.
Produkty i usługi
Mechanika i elektromechanika u Dominika to warsztat, który posiada odpowiedni sprzęt i wykwalifikowaną kadrę, aby sprawnie naprawiać samochody osobowe i busy. Jesteśmy fachowcami w zakresie elektromechaniki, mechaniki pojazdowej, remontów silników, tuningu i diagnostyki komputerowej. W razie nagłego wypadku, czy awarii możemy odholować auto do naszego warsztatu w promieniu 50 km.

W naszym serwisie zajmujemy się chip tuningiem. To nowoczesny i bezpieczny sposób na usunięcie fabrycznych blokad, które posiada każdy silnik samochodu kupionego w salonie. Dzięki temu wydobywamy prawdziwą moc silnika za pomocą modyfikacji oprogramowania sterownika. Usługa ta jest zupełnie bezpieczna dla pojazdu, jeżeli wykonuje ją doświadczony mechanik.

Ponadto oferujemy także diagnostykę komputerową, która szybko wykrywa usterki w samochodzie, bez potrzeby rozmontowywania części.

W naszym warsztacie świadczymy takie usługi jak:
- naprawa sterowników silnika,
- naprawa klimatyzacji samochodowej.
- naprawa i obsługa silników benzynowych i diesel'a,
- naprawa turbin,
- naprawa układu hamulcowego,
- naprawa układu kierowniczego.

Ponadto pomagamy Klientom w zakupie nowego auta. Oceniamy stan techniczny pojazdu, sprawdzamy autentyczność przebiegu, odczytujemy dane crash data. Zajmujemy się serwisem układów paliwowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Naprawiamy systemy kontroli trakcji ESP, ASR oraz moduły bezpieczeństwa, m.in.: SRS.

Zapraszamy do warsztatu Mechanika i Elektromechanika u Dominika w Koronowie.
Zasięg działania
Firma Mechanika i elektromechanika u Dominika Dominik Szlagowski z Koronowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, inowrocławski, nakielski, nowomiejski, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski, Włocławek, włocławski, żniński

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
O
Olahy33
Auto zostało naprawione błyskawicznie. Wszelkie problemy z elektryka znikły i nie pojawiły się znowu. Bardzo dziękujemy za pomoc.