Jarpa Project Paulina Jaroszewska

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. ks. Henryka Mrossa 4C lok. 6, 86-032 Niemcz kujawsko-pomorskie
(76 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(4)

Informacje

Agencje i doradztwo reklamowe to branża, w której Jarpa Project Paulina Jaroszewska prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Niemcz w województwie kujawsko-pomorskim.
Pracownicy Jarpa Project Paulina Jaroszewska udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@japra-project.pl lub telefon: 881 328...
Jeśli chcesz nawiązać z Jarpa Project Paulina Jaroszewska kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 86-032 Niemcz ul. ks. Henryka Mrossa 4C lok. 6.
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Jarpa Project Paulina Jaroszewska znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(76 opinii) napisz opinię
S
H
Studio Homes
Godni polecenia!
D
Dominik
"Pisać" to oni potrafią ;) Polecam w 100% ;)
S
I
Sklep internetowy
Treści sprzedażowe na najwyższym poziomie. Polecam!
M
Maciej
Profesjonaliści. Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Nic dodawać raczej nie muszę... :) Plan marketingowy to dosłownie narzędzie, które wprowadziło moją firmę na wyższy poziom. No i już nie muszę się martwić brakiem klientów. Mega! Brawo dla Was za tak doskonały produkt. Polecam!
R
C
I
Restauracja Chleb i Wino
Potrafią "pozyskiwać klientów dla swoich klientów" :) Więcej dodawać nie trzeba. Według mnie magicy od reklamy, a w szczególności marketingu szeptanego i kreowania wizerunku w internecie ;) Zdecydowanie PPPOOOLLLEEECCCAAAMMM!!!
L
J
S
Lombard Jagodziński S.C.
My również polecamy ;))) Jeśli chodzi o reklamę w internecie to tylko JARPA PROJECT ;))) Polecamy!!!
W
Wiktor
Współpraca bez zastrzeżeń. Polecam.
D
Daniel
10/10 :) Chyba nic więcej dodawać nie muszę ;)
I
W
F
Informatyka w firmie
Jak poprzednicy. Śmiało mogę polecić usługi z tej firmy :)
W
Wojciech
Muszę podzielić się opinią, gdyż pierwszy raz trafiłem na agencję reklamową, dzięki której moja firma odnotowała znaczący wzrost sprzedaży już w pierwszych tygodniach współpracy. Jestem średnim przedsiębiorcą i moja opinia może nie będzie wielce uznana, ale na własnym doświadczeniu przekonałem się, że jest to agencja reklamowa z ogromnym doświadczeniem. Super usługi, super ludzie, dobre ceny i naprawdę fajna współpraca. Polecam!!!
A
Agnieszka
Nic dodać, nic ująć. Bardzo miła i efektywna współpraca. Strona internetowa oraz jej reklama na najwyższym poziomie. Polecam!
K
W
Kinga Włodarczyk
Udana współpraca. Realizację kampanii oceniam 10/10. Polecam!
A
Ada
Polecam. Porządna firma.
G
Grzegorz
Współpracę oceniam bardzo dobrze. Kampania reklamowe zrealizowana zgodnie z umową. Polecam.
P
Paweł
Jak poprzednicy... plan marketingowy wart jest każdych pieniędzy. Dosłownie zaczęliśmy pozyskiwać ponad 10 razy więcej klientów na nasze usługi. Zdecydowani polecamy!
K
Kubixy.pl
5 na 5 gwiazdek :))) Plan reklamy petarda :))) P O L E C A M ! ! !
G
grafikaoddominika.pl
Z usług reklamowych nie korzystałem ale kupiłem plan marketingowy i z czystym sumienie mogę polecić. Ilość klientów kilkukrotnie większa - plan działa tak jak to opisali w ofercie. Pozdrawiam i życzę zdrowych i wesołych świąt.
A
Adek
Także polecam. Po około miesiącu pracy z planem marketingowym wzrost sprzedaży jest kilkukrotny i tendencja jest ciągle wzrostowa. Znają się na swojej robocie ;)
U
K
Usługi klimaserwisbdg.pl
DZIĘKUJĘ - dziękuję za to, że mogłem kupić od Was plan marketingowy! Od kilku miesięcy próbuję rozkręcić firmę i wysilam się jak tylko mogę a klientów tyle co kot napłakał, na każdym etapie przegrywałem z konkurencją ;/ A tutaj ZONK, w pierwszym tygodniu pond 40 pozyskanych klientów co u mnie daje prawie 1000% wzrostu. DZIĘKUJĘ I OCZYWIŚCIE BĘDĘ WAS POLECAĆ.
Z
Zabezpieczeniaelektronicznepl
Również polecamy plany marketingowe od JARPA PROJECT.
H
Hubert
Nic dodać, nic ująć - plan marketingowy to produkt, który mi uświadomił jaki człowiek jest nieświadomy pomimo 7 letniego stażu w prowadzeniu firmy, że klienci są na wyciągnięcie ręki. Polecam i przyznaję w pełni zasłużone 5 gwiazdek.
S
Z
E
Sklep z ebookami ebookarnia.pl
Szczerze polecam :) Plan marketingowy przyniósł efekty już w pierwszych dniach. To naprawdę dobrze zainwestowane pieniądze dla każdej firmy. POLECAM!
I
Iwona
Zgodnie z tym jak się umawialiśmy po 30 dniach testu planu marketingowego wystawiam opinię. Myślę, że za wiele tutaj nie trzeba pisać ;) Wszystko zgodne z opisem i co najważniejsze plan działa tak jak powinien. Miesiąc się jeszcze nie skończył, ale już mam ponad 140% wzrostu sprzedaży. Podchodziłam do tego w pewną dozą nieufności, teraz jednak mogę stwierdzić, iż plan marketingowy jest wart każdych pieniędzy. Przyznaje w pełni zasłużone 5 gwiazdek. Polecam! :)
A
A
Adrian ATP
Jak najbardziej polecam. Firma godna zaufania.
A
Agnieszka
Również polecam. Plan marketingowy jest perfekcyjny. Profesjonaliści! Z dnia na dzień taki wzrost, że zabrakło mi towaru na magazynie. Daje 5 gwiazdek i oczywiście polecam innym firmom, BO WARTO!
W
Wiktor
Po dwóch tygodniach testowania planu marketingowego mogę napisać tylko jedno: POLECAM! Wzrost sprzedaży w moim sklepie internetowym o około 530%. Więcej chyba dodawać nie muszę :) JARPA PROJECT: jesteście niesamowici. POLECAM POLECAM i jeszcze raz POLECAM :)
G
Grzegorz
Plan marketingowy zasługuje na 5 gwiazdek. W 100% polecam.
N
Nikodem
Mogę bez ogródek powiedzieć, że Jarpa Project to moja sprawdzona agencja reklamowa. Już nieraz pokazali na co ich stać. Naprawdę klasa :D
E
Eryk
Z usług reklamowych nie korzystaliśmy, ale plan marketingowy to prawdziwy bestseller w tej branży. Zgodność z opisem 100%. Podchodziliśmy do tego sceptycznie ale kupiliśmy, bo akurat była promocja. Możemy napisać jedno... wzrost sprzedaży widoczny już pierwszego dnia! Według nas bryła złota sprzedawana za grosze. Polecamy!
M
Z
Marta Z.
Jakość, cena, kontakt i produkt(plan marketingowy) oceniam na 5. Tę firmę ocenię w kilku prostych słowach: "odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu". Zdecydowanie polecam.
N
R
Nikodem, reptility.pl
Jak najbardziej polecam :)
M
Michał
Plan marketingowy to dosłownie klucz do drzwi, za którymi jest cała masa klientów. Super plan za niewielkie pieniądze. Jarpa Project - zrobiliście kawał dobrej roboty!
W
Wojciech
Polecam... i polecać będę wszystkim znajomych otwierającym własny biznes, bo naprawdę warto zainwestować w plan marketingowy od waszej firmy. Zwrot inwestycji praktycznie już po 2-3 dniach :) No i dodam, że nie mam żadnych zastrzeżeń. Produkt zgodny z opisem od a do z. Wojciech - ten od sklepu internetowego z pojemnikami plastikowymi ;)))
D
F
Doradztwo finansowe
Kontakt i obsługa ok, a plan marketingowy przerósł moje oczekiwania. Jak poprzednicy pisali to prawdziwy motor napędowy dla biznesu. Po ponad 2 tygodniach od wprowadzania planu odczuwalny znaczny wzrost nowy klientów. Polecam.
B
Beata
Wasza firma zasługuje na medal. Od kilku miesięcy moja firma funkcjonowała bez większych osiągnięć. Kilku klientów miesięcznie, co starczało jedynie na opłaty związane z prowadzeniem działalności. Agencja reklamowa z którą współpracowałam tylko obiecała złote góry, a wychodziło jak zawsze... Plan marketingowy, który od Was kupiłam wszystko zmienił. Wzrost sprzedaży w pierwszym miesiącu wyniósł ponad 400% i widzę, że będzie coraz lepiej. Nawet nie byłam świadoma, że mogę wszystko sama "ogarnąć" i zacząć prowadzić poważny biznes. Dzięki Wam nabrałam pewności siebie i motywacji do dalszego rozwoju. I mam nadzieję, że pod koniec roku otrzymacie jakieś wyróżnienie za tak świetny produkt - nawet sama Was zgłoszę do jakiegoś wyróżnienia :) Zdecydowanie polecam i zachęcam wszystkie firmy do zakupu planu marketingowego przygotowanego przez Jarpa Project - uwierzcie, że warto..
B
Barti
Jak to przeważnie piszą: Firma godna polecenia:) a plan marketingowy wart znacznie większych pieniędzy:) polecam
G
Grzegorz
PPPOOOLLLEEECCCAAAM!!! Plan marketingowy od Jarpa Project to PERFEKCYJNE ROZWIĄZANIE DLA MOJEGO BIZNES!!! Ciężko obrać to w odpowiednie słowa, więc napiszę tak: wcześniej zgłaszało się do mnie średnio 2 klientów tygodniowo, a po wprowadzeniu w działanie planu marketingowego w pierwszym tygodniu zgłosiło się do mnie 37 klientów :D PERFECTO! :D Zbliża się weekend, więc będę musiał "uczcić" ten sukces, bo coś czuję, że to dopiero początek efektów i będzie coraz to lepiej. POLECAM POLECAM POLECAM!!!
P
Patryk
Jak najbardziej polecam :) Plan marketingowy rozkręcił moją firmę, wzrost sprzedaży o około 40% już w pierwszych dwóch tygodniach od wdrożenia. Zasłużyliście na 5***** :)
B
babyshop
Jestem zadowolona. Plan działa i przynosi korzyści. Z czystym sumieniem polecam firmę jarpa project i daje najwyższa ocenę.
R
Remik
Plan marketingowy zasługuje na solidne 5/5 :) Dziękuję, że mogłem zostać Waszym klientem
I
Ireneusz
Firma godna polecenia. Z poważaniem, Ireneusz Jakubczyk.
K
K
Kacper Kruszczyński
Profesjonaliści. Więcej nie trzeba dodawać. Plan marketingowy to prawdziwy motor napędowy biznesu. Polecam.
G
:
Gosia :)
Tak jak obiecałam - wystawiam Wam opinię ;))) Moja ocena to oczywiście 5 gwiazdek. Plan marketingowy zakupiony w Jarpa project to genialne rozwiązanie chyba dla każdej firmy. Otworzyłam działalność i startowałam z planem marketingowym, który kupiłam kilka dni przez zarejestrowaniem firmy i.... ilość klientów przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję! Dzięki Wam osiągnęłam już swój mały sukces i jestem przekonana, że z tym planem osiągnę jeszcze więcej w tym roku. P.S. Paczka niespodzianka ze słodkościami niebawem zostanie dostarczona przez kuriera - to taka mała forma podziękowania za to, że stworzyliście tak doskonały produkt :) ZDECYDOWANIE POLECAM!
B
Ż
S
Bio Żywność S.C.
Firma godna polecenia. Wiedza, którą przekazują w planie marketingowym ma znacznie większą wartość niż cena zakupu. Sprzedaż w pierwszym tygodniu wzrosła nam o blisko 100% i wszystkim sterujemy sami bez dodatkowych kosztów dla agencji reklamowych. Według nas produkt wart jest minimum 8900 zł, a nie 890 zł. Polecamy.
I
InstalBud
Polecam. Plan marketingowy wart swojej ceny. Miałem doświadczenie w wieloma agencjami reklamowymi i śmiało mogę napisać, że ta jest nr 1. Znają się na swojej pracy jak mało kto. Serdecznie polecam.
S
I
Z
Sklep internetowy z nadrukami
Na prośbę firmy JARPAPROJECT wystawiam ocenę po 30 dniach korzystania z zakupionego planu marketingowego. Daje 5 gwiazdek, ale tylko dlatego, że więcej nie można. Ta firma zasługuje na 100 gwiazdek! Plan marketingowy zmienił moje podejście do prowadzenia własnego biznesu. Wcześniej miałam średnio 10 klientów miesięcznie, a teraz... 162 klientów skorzystało z moich usług i musiałam wstrzymać sprzedaż. Widziałam w poprzednich opiniach, że ktoś napisał o jarpaproject "magicy od reklamy" - zgadzam się z tym w 100%! Ich plany marketingowe warte są znacznie więcej, niż kwota którą pobierają. Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę JARPAPROJECT każdego kto chce rozwinąć swoją firmę i przede wszystkim pozyskiwać setki nowych klientów.
H
Hubert
POLECAM POLECAM POLECAM ...! Ich produkt (plan marketingowy) zmienił moją firmę w sprawny, dochodowy i rozwijający się biznes. Ukłon w Waszą stronę - stworzyliście "produkt doskonały"!:) Będę Was polecać :)))
M
Magda
Polecam! Pieniądze zainwestowane w plan marketingowy to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Zainwestowane środki zwróciły mi się z nadwyżką już w pierwszym tygodniu. Magicy od reklamy :)
P
Paweł
Stały kontakt Dobra cena Szybka i profesjonalna realizacji Czego chcieć więcej? Polecam, bo warto ;) Przy okazji dziękuję firmie Jarpa Project za "rozkręcenie" mojej firmy. Korzystałem już z wielu agencji reklamowych i dopiero w tej znalazłem to czego szukałem. Dzięki!
E
EkoTrans
Tak jak się umawialiśmy wystawiamy opinię po zrealizowaniu usługi. Ujmiemy to tak: rzetelnie, profesjonalnie i terminowo. Nic dodać, nic ująć! Polecam, zarząd firmy EkoTrans Sp. z o.o.
M
Maciej
MEGA! Plan marketingowy to kosmos (w pozytywnym znaczeniu tego słowa). Mega produkt w mega niskiej cenie. Efekty wprowadzonych działań odczuwalne już pierwszego dnia. MEGA!!! POLECAM, bo znają się na swojej robocie :D
A
andrzej
wszystko ok polecam
H
Hurtownia
Zgodnie z prośbą po otrzymaniu i przetestowaniu planu marketingowego wystawiamy opinię. Wszystko zgodne z opisem i przede wszystkim skuteczne. Według nas produkt nr 1 na rynku marketingu internetowego. Szczerze polecamy ;]
M
Marzena
Profesjonalnie! Polecam!
A
Arek
Mega wiedza i doświadczenie. Plan marketingowy to arcydzieło! W końcu mój biznes ruszył i przede wszystkim mogę wszystkim zajmować się sam. Daję 10/5 :)
O
Opak-ol
Powierzyliśmy wizerunek naszej działalności firmie JARPA PROJECT... i to była najlepsza jaką podjęliśmy prowadząc własny biznes :) Nasza ocena: 5/5 - w pełni zasłużona :) Polecamy JARPA PROJECT!
F
Fibarelik
Jesteśmy zadowoleni i polecamy, ale dajemy 4/5 ze względu na wydłużony okres oczekiwania na zrealizowanie kampanii. Co prawda byliśmy o tym informowani, ale taka już jest nasza ocena. Realizacja 5/5 - dlatego śmiało możemy polecić współpracę z tą firmą.
W
Wojtek
Plan marketingowy przygotowany przez Jarpa to dzieło sztuki za niewielkie pieniądze. Ukłon w waszą stronę za tak dobrą robotę. Daje 5 gwiazdek chociaż uważam że zasługujecie na minimum 6:) POLECAM!!!
G
I
Grupa Imago
Terminowo i profesjonalnie. Polecamy.
M
marcel
plan marketingowy to po prostu petarda;] wszystko działa tak jak napisali w ofercie. w końcu ruszył mój mały ale z dużym potencjałem projekt!;] polecam!
I
Igor
Zgodnie z umową za udzielony rabat wystawiam opinię po zrealizowaniu zlecenia. Z czystym sumieniem polecam firmę Jarpa Project - bardzo dobry kontakt oraz profesjonalna reklama dająca efekty w postaci nowych klientów pozyskanych z realizowanej kampanii reklamowej odczuwalne już od pierwszego dnia. Współpracę przedłużam i polecam innym. Pozdrawiam.
A
Asia
Zamówiłam plan marketingowy i mogę stwierdzić jedno - wiedza i doświadczenie to mocna strona tej firmy. Wysoka jakość i niska cena - lepiej w tych czasach trafić nie mogłam. Dziękuję, że dołożyliście "cegiełkę" do rozwoju mojej firmy! ;) Zdecydowanie polecam!
S
H
Sklep Handlowy
Na prośbę wystawiamy opinie po zakończeniu pierwszego zlecenia. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Realizacja odbyła się zgodnie z podpisaną umową. Podejmujemy dalszą współpracę. Polecamy.
I
Iwona
Duża wiedza i doświadczenie w zakresie reklamy. Jestem zadowolona z usług reklamowych jak i również z poradnika reklamowego dla przedsiębiorców - poradnik jest genialny! Proste i skuteczne formy reklamy, które każdy właściciel firmy może sam wykonać poświęcając na to 15 minut dziennie :) A co najważniejsze - SKUTECZNE! Dziękuję firmie Jarpa Project, ponieważ wprowadziła moją firmę na wyższy poziom. Pani Paulino, będę Was polecać! Daje 5 gwiazdek, ale zasługujecie na 6 ;) Pozdrawiam :)
M
Maciej
Przyjemna, profesjonalna i efektywna współpraca. Jeśli chcecie pozyskać klientów na swoje produkty i usługi to JARPA jest najlepszym wyborem. Skutecznie i tanio!
T
TeleService
Witam. Po 6-ścio miesięcznej współpracy przyznaję firmie Jarpa Project 5 gwiazdek. Skuteczna reklama za niewielkie pieniądze. Prowadzę małą działalność, ale zwrot z inwestycji w reklamę wyniósł ponad 900%. Polecam.
P
Paweł
Polecamy firmę Pani Pauliny. Miła obsługa, świetny kontakt i bardzo dobrze wykonana praca. Jestem przekonany, że żadna inna firma nie jest w stanie zaoferować tak wysokiej jakości w tak niskiej cenie. Cytując klasyka... firma godna polecenia ;)
R
RentCar
Zgodnie z prośbą Pani Pauliny po zrealizowaniu usługi wystawiamy opinię. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Usługa została zrealizowana na bardzo wysokim poziomie, a co najważniejsze - nasza firma zyskała nowych kontrahentów dzięki skutecznie przeprowadzonej kampanii reklamowej. Współpracę oceniamy na bardzo dobrą. Może to błąd, że tak napiszemy, ale cena w porównaniu z jakością i zakresem usługi jest bardzo niska, a to duży plus dla tej firmy w dobie inflacji. Współpraca bardzo owocna i oczywiście przedłużamy umowę o kolejne 12 miesięcy. POLECAMY!
T
TransTruck
Krótko i na temat: ZNAJĄ SIĘ NA SWOJEJ ROBOCIE! ;) Polecam :)
E
ElMot
Polecamy :) Zasłużone 5 gwiazdek. Nie mamy kompletnie żadnych zastrzeżeń. Bardzo owocna współpraca, którą zamierzamy kontynuować.
M
Magda
Zgodnie ustaleniami po zakończeniu zlecenia wystawiamy opinię. Współpracę z agencją reklamową oceniamy na 4/5. Kampania została przeprowadzona zgodnie z umową i jesteśmy zadowoleni. Natomiast odejmujemy jeden punkt za brak rabatu przy tak dużym zamówieniu. Pomijając ten fakt przedłużamy współpracę na kolejne miesiące (licząc na przynajmniej 10% rabatu;)) i oczywiście POLECAMY!
W
S
Waldemar Stróżyk
Na prośbę wystawiamy opinię po rocznej współpracy :) Niniejsza firma zasługuje na 5 gwiazdek bez żadnego "ale" ;) Nasze oczekiwania zostały spełnione aż nadto. 12-sto miesięczna kampania reklamowa dla naszej firmy zbudowała "atrakcyjny" wizerunek, dzięki któremu pozyskujemy nowych klientów. Jarpa Project to bez wątpienia firma godna polecenia (chociaż po cichu mamy nadzieję, że nasza konkurencja nie skorzysta z usług tejże firmy ;) ). Podsumowując: odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku. Przy okazji... zauważyłem właśnie pierwszy komentarz... szkoda słów. Najwidoczniej konkurencja jest pełna obaw skoro wypisuje takie głupoty. Natomiast z drugiej strony na to patrząc... skoro konkurencja się boi i stosuje nieetyczne taktyki to najwidoczniej Jarpa Project jest niewątpliwie dobrą, kompetentną i godną polecenia firmą.
P
Patryk
Miła i udana współpraca. Polecam.
T
F
G
Tadeusz, firma Global SIC Ltd.
Wszystko ok. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do współpracy z Panią Pauliną. Firma godna polecenia.
K
Krzysztof
Zgodnie z prośbą wystawiamy opinię po realizacji usługi dla naszej firmy. Nasza ocena współpracy z firmą JARPA PROJECT to 5/5 :) Co prawda zlecenie dotyczyło reklamy na portalach ogłoszeniowych, co w gruncie rzeczy nie jest niczym szczególnym, ale usługa została zrealizowana bardzo profesjonalnie i w ustalonym terminie, a co najważniejsze przyniosła efekty w postaci nowych klientów dla naszej firmy. Widać, że kreatywność w pisaniu treści reklamowych to mocna strona tej firmy. Zachęcamy do korzystania z ich usług - naprawdę warto! :)
S
Sonto
Firma godna polecenia. Fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy, stały kontakt i szybka realizacja. Cena adekwatna do jakości usługi, która jest na wysokim poziomie. Nie mamy żadnych zastrzeżeń - polecamy!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.