Pracownia Florystyczna Kreatywna Jb Joanna Bielińska

Oprawa florystyczna ślubów, wesel, bankietów i innych imprez okolicznościowych

Kwiaciarnie
ul. Kolonijna 49, 86-031 Osielsko, woj. kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pracownia Florystyczna Kreatywna Jb Joanna Bielińska
ul. Kolonijna 49, 86-031 Osielsko, woj. kujawsko-pomorskie
NIP
5591811683
Telefon
Pracownia Florystyczna Kreatywna Jb Joanna Bielińska

Informacje

Opis działalności firmy Pracownia Florystyczna Kreatywna Jb Joanna Bielińska w Osielsko
Kwiaty to nasza pasja! W Osielsku prowadzimy Pracownię Florystyczną Kreatywna JB, w której przygotowujemy wyjątkowe kompozycje kwiatowe.
Produkty i usługi
Trudno sobie wyobrazić najważniejsze wydarzenia bez dekoracji wykonanych z kwiatów. Świeżo ścięte rośliny nie tylko pięknie wyglądają, ale również ładnie pachną. Do tego każda z roślin mam przypisaną symbolikę, co oznacza, że ich łączenie wymaga doświadczenia, które mamy w Pracowni Florystycznej Kreatywna JB.

Korzystamy z różnych kwiatów, w tym róż i tulipanów oraz rozmaitych dodatków. Z nich tworzymy wyjątkowe kompozycje, które m.in. dostarczamy na śluby do udekorowania kościołów oraz na wesela. Przygotowujemy także bukiet dla Panny Młodej i dekoracje samochodów.

W Pracowni Florystycznej Kreatywna JB tworzymy również ze świeżych kwiatów oprawy florystyczne eventów, bankietów i innych radosnych oraz smutnych uroczystości rodzinnych. Proponujemy:
-wianki,
-stroiki,
-wiązanki,
-wieńce,
-flower boxy.

Komponujemy także zestawy kwiatowe w naczyniach, np. szklanych i łączymy kwiaty z balonami.

Wykonujemy trwałe dekoracje do restauracji, hoteli oraz dekoracje ślubne.

Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do odwiedzenia Pracowni Florystyczne Kreatywna JB!
Zasięg działania
Firma Pracownia Florystyczna Kreatywna Jb Joanna Bielińska z lokalizacji: Osielsko świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Aktualności

dekoracja sali

24.03.2024

Jeśli planujesz swój ślub czy imprezę firmową i potrzebujesz usług doświadczonej florystki w okolicach Osielska, to Pracownia Florystyczna Kreatywna Jb Joanna Bielińska jest dla Ciebie idealnym wyborem. Oferujemy zróżnicowany zakres usług florystycznych, takich jak doradztwo i wykonawstwo dekoracji kwiatowych na sale balowe. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci wybrać najbardziej odpowiednie kompozycje. Możesz polegać na naszej wiedzy i wyobraźni w dziedzinie florystyki.Zapraszamy!

bukiet

09.12.2023

Zakupienie bukietów z żywych kwiatów na zamówienie to wspaniały sposób na miłe zaskoczenie bliskich podczas ważnych wydarzeń, takich jak Dzień Matki, urodziny, zaręczyny, Dzień Babci czy Walentynki.Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kwiatów i skorzystania z naszych usług. Nasz zespół jest biegły w tworzeniu spersonalizowanych bukietów, które są dostosowane do indywidualnych wymagań i gustów. Bez względu na okazję, jesteśmy pewni, że możemy stworzyć bukiet, który wywrze duże wrażenie.

dekoracje kwiatowe

21.09.2023

Kreatywna Pracownia Florystyczna Jb z siedzibą w Osielsku zajmuje się tworzeniem wyjątkowych kompozycji kwiatowych na różne okazje, takie jak wesela, jubileusze i inne radosne uroczystości. Nasz zespół ekspertów dokłada wszelkich starań, aby przystrajać miejsce wydarzenia oszałamiającymi dekoracjami kwiatowymi, zapewniając, że każdy detal jest idealny.Zapraszamy do kontaktu z nami i odkrycia, w jaki sposób możemy pomóc uczynić Twoją uroczystość jeszcze bardziej niezapomnianą.

bukiet slubny

30.06.2023

Lato to czas, kiedy wiele osób decyduje się na ślub. Jeśli jesteś jedną z nich, powinnaś wiedzieć, że bukiet kwiatów to ważny element stroju każdej panny młodej. Jeśli szukasz kwiaciarni, która wykona wyjątkowy bukiet na Twój ślub, koniecznie skontaktuj się z Kreatywną Pracownią Florystyczną Jb w Osielsku. Specjalizujemy się w tworzeniu dekoracji na wszystkie okazje, w tym na śluby. Są to bukiety z kwiatów żywych.Zapraszamy do kontaktu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń