Bezet sp.j. Bogłusław Bartoszewicz, Tadeusz Ziółkowski

Domowe elektrownie fotowoltaiczne

ul. Szosa Gdańska 20, 85-034 Osielsko kujawsko-pomorskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(52) 345 81 72
Adres korespondencyjny
ul. Szosa Gdańska 20, 85-034 Osielsko kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedzibę firmy Bezet znajdą Państwo w Osielsku, w powiecie bydgoskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Na rynku działa ona od prawie 30 lat, a dokładnie od 1992 roku. Właściciele firmy to Bogusław Bartoszewicz i Tadeusz Ziółkowski.
Produkty i usługi
W ofercie naszej firmy można znaleźć głównie klimatyzatory o wysokich parametrach technicznych oraz powietrzne pompy ciepła renomowanych producentów. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klientów, dlatego w czasie przygotowywania oferty zadbaliśmy o to, aby znalazły się w niej wyłącznie produkty cenionych marek.

Dodatkowo zajmujemy się realizacją projektów fotowoltaicznych. Nasza oferta obejmuje również ogrzewanie podłogowe oraz hybrydowe pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła i powietrzne pompy ciepła.

Dużym zainteresowaniem cieszą się u nas domowe elektrownie fotowoltaiczne, które pozwalają znacznie obniżyć rachunki za energię elektryczną. W razie zastosowania do ogrzewania domu pompy ciepła, panele słoneczne pokrywają koszty związane z jej eksploatacją. Ponadto inwestycja może byćfinansowana w całości z linii kredytowo-dotacyjnej Prosument, bez wkładu własnego inwestora.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Bezet.
Marki i specjalizacje
Oferujemy produkty marek, takich jak: LG , McQuay, DAIKIN, GREE, ALTHERMA, FREE, Gree, Panasonic, Mitsubishi Electric, Altherma, AQuarea.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń