"Les Higiena" Sp. z o.o.

Czyszczące urządzenia przemysłowe
ul. Unii Europejskiej 12, 86-050 Solec Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

"Les Higiena" Sp. z o.o. działa w branży Czyszczące urządzenia przemysłowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim w miejscowości Solec Kujawski.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: les@leshigiena.pl lub telefonicznej (52) 37... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez "Les Higiena" Sp. z o.o. to ul. Unii Europejskiej 12, 86-050 Solec Kujawski. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy "Les Higiena" Sp. z o.o. w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.