Tomasz Ratajczak Sol-plus Fotele I Krzesła Biurowe

Meble do biuro i mieszkań

Meble biurowe
ul. Unii Europejskiej 4, 86-050 Solec Kujawski kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
600 035 351
Adres korespondencyjny
ul. Unii Europejskiej 4, 86-050 Solec Kujawski kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Sol-Plus to firma meblarska z Solca-Kujawskiego, w województwie kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo prowadzi Tomasz Ratajczak. Początki działalności sięgają 2010 roku, a profil działalności to produkcja i sprzedaż mebli.
Produkty i usługi
Meble to niezbędne wyposażenie każdego wnętrza. Jeśli szukają Państwo estetycznych i wytrzymałych sprzętów, a przy tym nie chcą dużo wydać, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty przygotowanej przez dystrybutora i producenta mebli Sol-Plus. Firma specjalizuje się w produkcji foteli biurowych i ma ich duży wybór. Fotele te są wygodne i zapewniają odpowiedni komfort podczas wielogodzinnej pracy za biurkiem. W ofercie znajdują się też:
-fotele gaimingowe
-fotele siatkowe
-krzesła konferencyjne
-krzesła przemysłowe
-krzesła szkolne
-krzesła młodzieżowe

Krzesła i inne meble dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.

Do biur firma Sol-Plus poleca też nowoczesne i klasyczne stoły oraz biurka. W ofercie posiada również ławy, wieszaki i łóżka. Do tych ostatnich można dokupić materace. Ponadto w sprzedaży znajdują się toaletki i szafy z różnych materiałów. Mogą to być meble drewniane, szklane, metalowe i wykonane z użyciem ekoskóry.

Meble dostępne w ofercie przeznaczone są do domów, mieszkań, biur oraz szkół. Można tu też kupić konstrukcje sklepowe i hotelowe.

Wymienione informacje o firmie Sol-Plus to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Pełną ofertę, w tym opis sprzedawanych mebli i ich zdjęcia znajdą Państwo na stronie internetowej. Tam też można złożyć zamówienie na wybrane przez Państwa sprzęty. Ponadto firma prowadzi na Allegro swójsklep i decyzją klientów otrzymała status Standard Allegro. Transakcje zostały ocenione pozytywnie przez ponad 1000 klientów.

Marki i specjalizacje
Sol-Pol sprzedaje meble takich marek jak Signal i Nowy Styl.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń