Marcin Sępiński. Zakład Ogólnobudowlany

Profesjonalne pokrycia dachowe

86-010 Stary Jasiniec 47 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Marcin Sępiński. Zakład Ogólnobudowlany

Informacje

Opis działalności
Zakład Ogólnobudowlany świadczy szeroki zakres kompleksowych usług z zakresu wykonywania pokryć dachowych. Osobą decyzyjną jest Marcin Sępiński a siedziba firmy znajduje się w miejscowości Stary Jasiniec.
Produkty i usługi
Firma Sępiński Marcin Zakład Ogólnobudowlany działa na rynku polskim od kilkunastu lat. Jesteśmy wykwalifikowaną kadrą regularnie odbywającą szkolenia poszerzające nasze umiejętności, która działa głównie na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego.
Praca w tym zawodzie sprawia nam niezwykłą satysfakcję co sprawia że wykonujemy swoją pracę z niezwykła pasją i dużym zaangażowaniem.

W ramach naszej działalności montujemy pokrycia dachowe, specjalizujemy się w modernizacji dachów oraz w wykonawstwie prac ciesielskich i blacharskich. Prowadzimy także sprzedaż pokryć dachowych. Naszym Klientom gwarantujemy miłą obsługę, fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Marka naszej firmy cieszy się uznaniem i zaufaniem Klientów, czegodowodem są pozytywne rekomendacje i referencje.

Nasza usługa obejmuje głównie dekarstwo, docieplenie dachów, wykonywanie remontów dekarsko blacharskich i usługi ciesielsko – dekarskie. Z naszych usług mogą Państwo skorzystać by wykonać montaż okien dachowych, kominy, rynien oraz śniegołazów. Montaż dachów przeprowadzamy od podstawy tj. od wzniesienia konstrukcji dachowej do układania dachów blaszanych lub pokryć.

Wykonujemy swoja pracę szybko solidnie i terminowo.
Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Bydgoszcz, chełmiński, inowrocławski, mogileński, sępoleński, świecki, tucholski, żniński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

papa,
gips,
papa,