Arkadiusz Maćkowski Budowa i montaż placów zabaw

Budowa placów zabaw z atestem.

86-253 Bągart 26 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
600 422 848
Adres korespondencyjny
86-253 Bągart 26 kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy, której właścicielem jest Arkadiusz Maćkowski znajduje się w Dębinach, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Specjalizujemy się w budowie placów zabaw. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1997 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest budowa, a także montaż placów zabaw. Możemy Państwu zaproponować certyfikowane place zabaw. W naszej ofercie można znaleźć w pełni bezpieczne place zabaw.

Oferujemy:
- huśtawki,
- zjeżdżalnie,
- tory przeszkód,
- domki,
- drabinki.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy wykonywanie trawników bądź nawierzchni pod plac zabaw. Nasza oferta obejmuje również montaż bujaków sprężynowych, karuzel czy siatek wspinaczkowych. Jesteśmy także w stanie zamontować ławki.

Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, a także bezpieczeństwie dzieci użytkujących plac zabaw.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń