Ran - Eko Phu Radosław Kaniewski

Odbiór tworzyw sztucznych, folii oraz makulatury

Recykling
86-260 Bruki Unisławskie 83 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
693 283 908
577314090
Ran - Eko Phu Radosław Kaniewski

Informacje

Opis działalności
Ran-Eko już od 2009 roku zajmuje się kompleksowym zagospodarowaniem odpadów. Firma ma swoją siedzibę w Brukach Unisławskich, jednak jej zakres obejmuje teren województwa kujawsko-pomorskiego. Osobą decyzyjną w firmie jest Radosław Kaniewski.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi związane z zagospodarowaniem odpadów tworzyw sztucznych, folii oraz makulatury. Od początku naszej działalności specjalizujemy się na zagospodarowaniu odpadów pochodzących z gospodarstw rolnych. Kierujemy swoją ofertę do przedsiębiorstw, sklepów, hurtowni oraz drukarni, a także przede wszystkim do gospodarstw rolnych i ogrodniczych.

W zakres naszej oferty wchodzi:
- odbiór folii typu LDPE, PP, PE, HDPE,
- odbiór tworzyw sztucznych,
- odbiór makulatury,
- odbiór towarów poprodukcyjnych,
- odbiór odpadów opakowaniowych (nakrętki, wiaderka, bańki),
- odbiór odpadów elektronicznych,
- odbiór odpadów złomu.

Mamy pozwolenia na zbiórkę odpadów, co pozwala nam kompleksowo działać na terenie województwa. Oferujemy także własne kontenery, które wstawiamy od razu w miejsce wskazane przez klienta, a także transport i załadunek. Wydajemy także stosowne dokumenty potwierdzające odbiór towaru.

Dostosowujemy swoje usługi do potrzeb oraz wymagań klienta, ponieważ wiemy, że każdy rodzaj odpadów wymaga indywidualnego podejścia. Dbamy o rzetelność i wysoką jakość świadczonych usług, co sprawia, że posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, a także zyskaliśmy uznanie szerokiego grona klientów.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń