Domy i domki drewniane Sławomir Hoppe

Energooszczędne i ekologiczne domy z drewna

Producenci domów drewnianych
87-400 Białkowo 21 c kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Domy i domki drewniane Sławomir Hoppe
87-400 Białkowo 21 c kujawsko-pomorskie
Strona www
Telefon
Domy i domki drewniane Sławomir Hoppe

Informacje

Opis działalności firmy Domy i domki drewniane Sławomir Hoppe w Białkowo
Firma, którą prowadzi Sławomir Hoppe, znajduje się w Białkowie. Jesteśmy doświadczonym producentem domów i domków drewnianych w technologii szkieletowej. Domy budujemy dla klientów z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego
Produkty i usługi
Firma Sławomira Hoppe w Białkowie powstała w 2007 roku. Wykonujemy usługi związane z projektowaniem oraz budową ekologicznych domów drewnianych w systemie kanadyjskim.

Zajmujemy się wykonywaniem domów drewnianych całorocznych oraz domków drewnianych letniskowych. Budujemy domy o dowolnej powierzchni, parterowe i piętrowe, z garażem lub bez. Wykonujemy domy z dachem dwuspadowym, czterospadowym, płaskim, jednospadowym kopertowym, naczółkowym, mansardowym, wielospadowym lub namiotowym.

Wykonujemy domy szkieletowe, które można budować o każdej porze roku, także zimą. Wykonujemy je z drewna, które tworzy w pomieszczeniach zdrowy mikroklimat. Budowa takich domów trwa tylko kilku miesięcy. Wykonujemy je w technologii suchej, która nie wymaga przerw technologicznych. Nasze domy wyróżniają się również niewielką grubością ścian zewnętrznych, trwałą i wytrzymałą konstrukcją, dobrą izolacyjnością akustyczną oraz małych ciężarem konstrukcji.
Zasięg działania
Firma Domy i domki drewniane Sławomir Hoppe z lokalizacji: Białkowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń