Czp Premium Mariusz Szefler

Ręczniki kuchenne wykonane z wysokiej jakości celulozy.

Hurtownie chemii gospodarczej
87-400 Białkowo 39A kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
607 042 741
Czp Premium Mariusz Szefler

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy CZP PREMIUM znajduje się w Białkowie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Specjalizujemy się w sprzedaży ręczników papierowych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2016 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Mariusz Szefler.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w sprzedaży makulatury. Możemy Państwu zaproponować wysokiej jakości papier toaletowy - biały, szary, różowy oraz zielony. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż papieru celulozowego.

W naszej ofercie można również znaleźć sprzedaż ręczników kuchennych. Oferujemy ręczniki na rolce. Dysponujemy również papierem dla ferm, w tym dla piskląt.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą CZP Premium.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń