Firma Handlowa Badi-Bhp Dorota Pipczyńska

Ochrona indywidualna

Artykuły i sprzęt BHP
ul. Szkolna 24, 87-400 Golub-Dobrzyń kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma Handlowa Badi-Bhp Dorota Pipczyńska

Informacje

Opis działalności
Firmę Handlową Badi-Bhp założyliśmy w 2013 roku. Nasza siedziba znajduje się w Zbójnie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielką jest Dorota Pipczyńska.
Produkty i usługi
Zajmuje się handlem produktami z działu BHP, a przede wszystkim artykułami specjalistycznej ochrony osobistej. Jesteśmy dystrybutorem odzieży i obuwia roboczego oraz ochronnego.

Oferujemy głównie produkty firmy URGENT. Bliskość magazynu tej firmy pozwala na dostępność towarów. Zapraszamy do współpracy zarówno odbiorców hurtowych jak i detalicznych.

Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie, a jego zadowolenie jest naszym celem. Kupując na kilku naszych aukcjach za wysyłkę płacą Państwo tylko raz. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową.

Sprzedawane przez nas produkty są w 100% fabrycznie nowe. Na wszystkie produkty dajemy rok gwarancji i wystawiamy paragony lub faktury VAT.

Oferujemy:

* obuwie ochronne:
- trzewiki,
- półbuty,
- sandały,
- obuwie PCV,
- wkładki do butów.

* odzież:

- bluzy polarowe,
- kamizelki ostrzegawcze,
- koszule flanelowe,
- kurtki softshell,
- kurtka URG-B.

W ofercie znajdują się rękawice ochronne robocze wykonane z poliestru dodatkiem bawełny powlekane od wewnętrznej części powłoką latexu, rękawice robocze z bawełny z dodatkiem poliestru również powlekane od środka, rękawice wykonane w całości z poliestru lub akryliku oraz rękawice ocieplane.

Posiadamy także produkty powlekane niklem, ze sztywnym mankietem lub powlekane poliuretanem. Rękawice mogą być zakończone ściągaczem lub bez.

Zapraszamy na stronę internetową sklepu w celu zapoznania się z pełną ofertą.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń