Geo-Global Geodezja, Geodeta, Usługi Geodezyjne

Geodezja
ul. Strażacka 1B, 87-410 Kowalewo Pomorskie kujawsko-pomorskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Geodezja to branża, w której Geo-Global Geodezja, Geodeta, Usługi Geodezyjne prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Kowalewo Pomorskie w województwie kujawsko-pomorskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Geo-Global Geodezja, Geodeta, Usługi Geodezyjne poprzez email: geodezja.geoglobal@wp.pl lub telefon: 501 405... .
Adres wykonywania działalności przez Geo-Global Geodezja, Geodeta, Usługi Geodezyjne to ul. Strażacka 1B, 87-410 Kowalewo Pomorskie. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Geo-Global Geodezja, Geodeta, Usługi Geodezyjne w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
Monika
Dziękuję za pomoc, projekt działek zaplanowanych i wydzielonych w takiej niekształtnej działce to mistrzostwo jestem bardzo zadowolona z usług! Podpowiedzi jak to powinno być zrobione i załatwianie po tych urzędach, wielkie dziekuje-jesli moge to ten pan co nie ma włosow prosze sie nie gniewac ale nie pamietam imienia, bardzo dziekuje i polecam z czystym sumieniem. Dziekuje
J
Józef
Jeśli chodzi o tą branże i nie tylko to tylko Geo-Global, korzystałem juz z wielu usług geodezyjnych ale tu trafiłem na pełen profesjonalizm, pełne doradztwo i analiza danych na każdym etapie realizacji no i pomoc w załatwianiu rożnych dokumentów, naprawdę polecam.
G
Grzegorz
Polecam usługi geodezyjne firmy Geoglobal w Kowalewie Pomorskim
K
Kici
Jest git
M
Mieczysław
Bardzo miłe i konkretne podejście do realizacji zadania, panowie bardzo szczegółowo omawiają zlecone przedsięwzięcie (w moim przypadku to był podział na 80 działek)
T
Tomasz
Praca wykonana profesjonalnie i terminowo. Polecam firmę Geo-Global.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.