Mik-Dach Dekarstwo

Montaż oraz naprawa dachów

87-410 Mlewiec 13/2 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
724 101 353
Adres korespondencyjny
87-410 Mlewiec 13/2 kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma Mik-Dach, której właścicielem jest Marek Waszewski, oferuje Klientom usługi z zakresu dekarstwa. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Kowalewie Pomorskim. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i małe i duże przedsiębiorstwa.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są usługi dekarskie. Układanie dachówek czy też montaż blachodachówki to nasza specjalność. Zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by realizację spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- pokrycia dachowe,
- więźby dachowe,
- obróbki blacharskie,
- papy termozgrzewalne,
- rynny i rury,
- okna dachowe.

Dekarstwo to trudny i skomplikowany fach, podstawowe narzędzia, jakie używane są podczas montażu pokryć dachowych, nie wymagają dużych kwalifikacji, jednak tu całą pracę odgrywa doświadczenie i wiedza dekarza. Źle położona papa jest nie szczelna, co za tym idzie, dach przecieka, a przez to cała praca musi zostać wykonana od początku.

Wykonujemy różnorodne pokrycia dachowe. Profesjonalnie kładziemy dachówkę ceramiczną, blacho dachówkę i blachy trapezowe. Nasza firma to przede wszystkim doświadczona kadra pracowników, którzy mają za sobą mnóstwo z powodzeniem wykonanych zleceń.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Mik-Dach w Kowalewie Pomorskim.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń