Beczkopol Sp. z o.o.

Opakowania metalowe

Hurtownie artykułów metalowych
ul. Młyńska 78, 86-320 Łasin kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Beczkopol Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Beczkopol powstała w 1995 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Łasinie na trenie województwa kujawsko- pomorskiego.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością jest produkcja opakowań metalowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży przekłada się na jakość oferowanych produktów oraz profesjonalną obsługę.

Nasze opakowania powstają z najwyższej klasy blachy czarnej, ocynkowanej oraz kwasoodpornej. Spełniają one wszelkie wymagane normy i świetnie sprawdzają się do przechowywania i transportu różnego rodzaju materiałów, w tym także materiałów niebezpiecznych takich jak środki łatwopalne i żrące.

Oferta:

- bębny stalowe z wiekiem niezdejmowanym o różnych pojemnościach,
- bębny stalowe z wiekiem zdejmowanym i pierścieniem zaciskowym,
- bębny stalowe stożkowe z wiekiem zdejmowanym i pierścieniem zaciskowym.

W asortymencie posiadamy także pierścienie zaciskowe do bębnów stalowych, paździerzowych oraz plastikowych

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty UN i są przeznaczone do pakowania, przechowywania i transportu materiałów niebezpiecznych zgodnie z obowiązującymi międzynarodowymi przepisami ADR, RID, IMDG-Code i IATA-DGR.

Zapraszamy. Siedziba Beczkopol mieści się w Łasinie, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
B
Bogusss
Od lat współpracuję z tą firmą. Szczerze przyznam, że w mojej opinii to lider w zakresie produkcji opakowań metalowych. Polecam.