PHU Ben-Tech Sławomir Lewandowski

Budowa sieci energetycznych - usługi koparką.

Instalacje energetyczne i ciepłownicze
86-302 Świerkocin 20A/2 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
600 436 343
Adres korespondencyjny
86-302 Świerkocin 20A/2 kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma PHU Ben-Tech Sławomir Lewandowski mieści się w Świerkocinie, w powiecie grudziądzkim Zajmujemy się usługami elektroenergetycznymi oraz wykopami i robotami fundamentowymi. Działamy od 2015 roku.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas działalność to przede wszystkim sprawdzona jakość pod względem budowy linii kablowych średniego i niskiego napięcia, a także wszystkich innych prac łączących w sobie czynności związane z wykopami oraz elektroinstalatorstwem. Spośród konkurencji wyróżniają nas przede wszystkim atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- budowę stacji transformatorowych,
- budowę przyłączy energetycznych,
- oświetlenie ulic i placów,
- dokumentację odbiorczą.

Ponadto zajmujemy się także budową linii napowietrzonych i kablowych średniego napięcia oraz niskiego napięcia. Poza usługami związanymi z energetyką zajmujemy się także usługami koparką. Możemy wykonać wszelkiego rodzaju wykopy, poczynając od wykopów pod fundamenty, na wykopach pod przyłącza kończąc. Dysponujemy podnośnikiem koszowym, który poza pracami związanymi z naszą branżą jesteśmy w stanie wypożyczyć.

Funkcjonujemy aktywnie na lokalnym rynku już od ponad czterech lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń