Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Anmar" Mariusz Poliński

Suszarnia piasku Anmar z siedzibą w Skokach Dużych działa od 2006 roku.

Kamień i kruszywa
88-101 Łojewo 70 kujawsko-pomorskie
poniedziałek 07:00 - 17:00
wtorek 07:00 - 17:00
środa 07:00 - 17:00
czwartek 07:00 - 17:00
piątek 07:00 - 17:00
sobota 07:00 - 12:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
609 777 447
Adres korespondencyjny
88-101 Łojewo 70 kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Suszenie piasku to nasza specjalność!
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu wysokiej jakości piasek suszony, produkowany jest na bazie piasku płukanego. Po wydobyciu poddawany jest procesowi uszlachetniania poprzez płukanie, suszenie oraz sortowanie.

Produkty dostarczamy gotowe do użycia, pakowane według specyfikacji Klienta. Nasze wyroby zabezpieczamy profesjonalnym opakowaniem, które ułatwia ich transport i magazynowanie. To element naszej usługi, który pozwala na zachowanie struktury i właściwości piasku workowanego. Wszystkie produkty dostarczamy na paletach i dodatkowo zabezpieczamy je folią termokurczliwą.

* Sprzedaż piasku
Nasze wyroby posiadają sferyczny kształt ziaren we frakcjach od 0,2 mm do 5 mm. Istnieje także możliwość produkcji innego asortymentu na potrzeby Klienta. Przy realizacji zamówienia wystawiamy deklarację zgodności, co daje gwarancję, że zakupiony towar jest zgodny z podanymi parametrami i znane jest miejsce jego pochodzenia.

Dostępne frakcje:
- 0,1 – 0,5 mm,
- 0,5 – 1,2 mm,
- 0,5 – 2,5 mm,
- 1,4 – 2,5 mm,
- 2,0 – 5,0 mm.

* Suszenie piasku
Po wydobyciu poddawany jest procesowi uszlachetniania poprzez płukanie, suszenie oraz sortowanie. Używany jest w budownictwie, odlewnictwie, chemii budowlanej i wielu innych gałęziach przemysłu, które nie mogłyby bez niego funkcjonować. Budownictwo to dziedzina, w której znajduje największe zastosowanie jako jeden z podstawowychsurowców. Piasek służy do produkcji materiałów budowlanych oraz do czyszczenia konstrukcji jako ścierniwo techniczne.

* Transport piasku pod wskazany adres
Naszym Klientom dajemy możliwość zamówienia piasku z dostawą pod wskazany adres oraz rozładunkiem. Posiadamy specjalistyczny transport, dzięki któremu możemy zagwarantować szybkie i terminowe dostawy. Realizujemy zamówienia z całej Polski.

Najwyższej jakości piasek suszony.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Bydgoszcz, inowrocławski, lipnowski, mogileński, radziejowski, Toruń, Włocławek, żniński

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń