Przybylski Marek Technika Grzewcza

Instalacja i serwis ogrzewania
al. 800-lecia Inowrocławia 16 /3, 88-100 Inowrocław kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Przybylski Marek Technika Grzewcza działa w branży Instalacja i serwis ogrzewania. Siedziba firmy znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim w miejscowości Inowrocław.
Pracownicy Przybylski Marek Technika Grzewcza udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: przybylski1@poczta.onet.eu lub telefon: 602 525...
Jeśli chcesz nawiązać z Przybylski Marek Technika Grzewcza kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 88-100 Inowrocław al. 800-lecia Inowrocławia 16 /3,.
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Przybylski Marek Technika Grzewcza, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Jakub
bardzo niesłowny
A
Anna
Nie polecam korzystania z usług tej firmy. Znawca od siedmiu boleści, potrafi tylko zedrzec pieniądze i zostawić po sobie ogromny balagan, zalana łazienkę, pochlapane ściany, a piec nie pracuje tak jak powinien. Oczywiście nie ujmując fachowej wiedzy temu Panu,bo być może doskonale wie co robi byle zarobić. Uważajcie na tego Pana.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.