StoneTree

Kamień, drewno oraz materiały opałowe

Drewno
ul. Budowlana 19, 88-100 Inowrocław kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
507 420 707
StoneTree

Informacje

Opis działalności
Firma StoneTree zlokalizowana w Inowrocławiu, w województwie kujawsko-pomorskim jest prowadzona przez Alicję Połom-Rucka. Przedsiębiorstwo stworzyło kompleksową ofertę skierowaną do producentów mebli, schodów, podłóg, drzwi, okien i tarasów.
Produkty i usługi
Firma StoneTree zlokalizowana w Inowrocławiu, w województwie kujawsko-pomorskim jest prowadzona przez Alicję Połom-Rucka. Przedsiębiorstwo stworzyło kompleksową ofertę skierowaną do producentów mebli, schodów, podług, drzwi, okien i tarasów.

W StoneTree na co dzień zajmujemy się kamieniem naturalnym, drewnem oraz biomasą, czyli paliwem ekologicznym i ekonomicznym. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę ukraińskiego producenta kamienia naturalnego – firmy MyStone.

Kamień jest unikalnym materiałem i może być łączony z każdym innym kamieniem oraz materiałem budowlanym. Nie zawiera składników powodujących uszczerbek na zdrowiu, dzięki czemu może być stosowany wszędzie. W przypadku kontaktu z ogniem niewydziela żadnych toksycznych substancji. To wszytko sprawia, że kamień jest gotowym i ekologicznym produktem natury.

Niemal wszystkie kamienie naturalne można wykorzystać w budownictwie i dekoratorstwie na przykład jako:

- posadzka,
- materiał konstrukcyjny,
- taras,
- ścieżka ogrodowa,
- materiał na elewację,
- parapety zewnętrzne,
- schody,
- podłogi,
- wykończenie łazienki,
- wykończenie kuchni.

W naszej ofercie producenci mebli, podłóg, tarasów, schodów, okien i drzwi znajdą wysokiej klasy surowiec pochodzenia krajowego i zagranicznego, jakim jest tarcica. Drewno sprawdzamy pod kątem parametrów technicznych i sortujemy na poszczególne klasy jakości. Po ustaleniu parametrów surowca przygotowujemy materiał do wysyłki lub rezerwujemy go na późniejszy termin. Niewielkie ilości mogą Państwo odebrać osobiście w naszym składzie. Większe zamówienia wysyłamy z naszego tartaku.

Uzupełnieniem naszej oferty jest biomasa, która staje się coraz atrakcyjniejszą alternatywą dla węgla i innych paliw kopalnych. Atrakcyjność ta wynika z powodów ekologicznych, jak i ekonomicznych. Jej spalanie powoduje dużo mniejszą emisję dwutlenku węgla, siarki i innych zanieczyszczeń do atmosfery niż spalanie węgla.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą StoneTree z Inowrocławia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń