Centrum Obsługi Szkód Krzysztof Szałkowski

Profesjonalne i kompleksowe usługi

Pośrednicy ubezpieczeniowi
ul. Dworcowa 32, 88-100 Inowrocław kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
881 917 117
Szkody osobowe

Wynajem pojazdów

Szkody w pojazdach

Naprawy powypadkowe

Centrum Obsługi Szkód Krzysztof Szałkowski

Informacje

Opis działalności
Centrum Obsługi Szkód znajduje się w Inowrocławiu. Przedsiębiorstwo prowadzi Krzysztof Szałkowski. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie obsługi szkód komunikacyjnych i osobowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Firma rozpoczęła swoją działalność w 1985 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie obsługi szkód komunikacyjnych i osobowych. Oferujemy profesjonalne naprawy powypadkowe pojazdów. Dodatkowo zapewniamy auta zastępcze, których koszt pokrywa ubezpieczyciel sprawcy szkody. Do Państwa dyspozycji mamy auta z segmentu C, D i Premium.

Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję profesjonalizmu. Do naszych zadań należy prowadzenie oględzin pojazdu. Zatrudniona przez nas kadra pracownicza jest odpowiednio doświadczona i wykwalifikowana.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania za wypadek i utracone zarobki. W naszej ofercie posiadamy całą gamę ubezpieczeń domu i mieszkania, dla rolników, firm.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń