Centrum Obsługi Szkód Krzysztof Szałkowski

Profesjonalna obsługa odszkodowawcza

Odszkodowania
ul. Dworcowa 32, 88-100 Inowrocław kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Centrum Obsługi Szkód Krzysztof Szałkowski
ul. Dworcowa 32, 88-100 Inowrocław kujawsko-pomorskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Szkody osobowe
js.szkody@wp.pl
Wynajem pojazdów
ks.szkody@wp.pl
Szkody w pojazdach
cosino@wp.pl
Naprawy powypadkowe
autoszkody@wp.pl
Centrum Obsługi Szkód Krzysztof Szałkowski

Informacje

Opis działalności firmy Centrum Obsługi Szkód Krzysztof Szałkowski w Inowrocław
Centrum Obsługi Szkód znajduje się w Inowrocławiu. Przedsiębiorstwo prowadzi Krzysztof Szałkowski. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie obsługi szkód komunikacyjnych i osobowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1985 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie obsługi szkód komunikacyjnych i osobowych. Oferujemy profesjonalne naprawy powypadkowe pojazdów. Dodatkowo zapewniamy auta zastępcze, których koszt pokrywa ubezpieczyciel sprawcy szkody. Do Państwa dyspozycji mamy auta z segmentu C, D i Premium.

Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję profesjonalizmu. Do naszych zadań należy prowadzenie oględzin pojazdu. Zatrudniona przez nas kadra pracownicza jest odpowiednio doświadczona i wykwalifikowana.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania za wypadek i utracone zarobki. W naszej ofercie posiadamy całą gamę ubezpieczeń domu i mieszkania, dla rolników, firm.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!
Zasięg działania
Firma Centrum Obsługi Szkód Krzysztof Szałkowski z lokalizacji: Inowrocław świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń