P. H. U. Lena_Trans Mateusz Gapiński

Usługi transportowe naczepami typu platforma i firanka

Transport samochodowy
ul. gen. Kleeberga 11/29, 88-100 Inowrocław kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
694 602 673
P. H. U. Lena_Trans Mateusz Gapiński

Informacje

Opis działalności
Lena_Trans to firma transportowa nastawiona na stałą współpracę z Klientem. Nasza siedziba znajduje się w Latkowie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Usługi transportowe świadczymy na terenie całego kraju. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Mateusz Gapiński.
Produkty i usługi
Szukasz sprawdzonej firmy transportowej? Z Lena_Trans zadbasz o błyskawiczne i regularne dostawy swoich produktów! Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i małymi przedsiębiorstwami. Zajmujemy się przewozem towarów na terenie całego kraju. Usługi realizujemy nowymi, w pełni konserwowanymi samochodami ciężarowymi.

Do przewozu produktów wykorzystujemy różnego rodzaju naczepy, które z pewnością wpiszą się w Twoje potrzeby. Swoim Klientom proponujemy między innymi:

- transport towarów naczepami typu "firanka",
- transport towarów naczepami typu "platforma",
- transport towarów naczepami typu "platforma z burtami",
- transport towarów do 25 tony.

Z Lena_Trans masz pewność, że Twoja dostawa dotrze we wskazane miejsce w określonym czasie. O bezpieczeństwo przesyłki dbają doświadczeniu kierowcy, którzy od lat zajmują się transportem samochodowym.

Chętnie przedstawimy Ci szczegóły oferty i cennik za proponowane przez nas usługi transportowe. Stali Klienci mogą liczyć na interesujące rabaty.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nasze biuro w Latkowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mariola
Z Lena_Trans współpracujemy już od kilku miesięcy. Regularnie dostarczają do nas zamówione produkty. Z nimi możemy liczyć na szybki i zawsze bezpieczny przewóz produktów. Polecam.
B
Bartłomiej
Firma w pełni odpowiedziała na moje potrzeby. Zawsze mogę liczyć na błyskawiczny przewóz materiałów. Firma stworzyła dla mnie specjalną ofertę, która uwzględnia spore zniżki. Polecam.