Komtel Plus Tomasz Telus

Profesjonalny serwis laptopów, informatyka w biznesie

Części komputerowe
ul. Kręta 6, 88-100 Inowrocław kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Komtel Plus Tomasz Telus

Informacje

Opis działalności
Sklep Komtel Plus założyliśmy w 2000 roku na terenie Inowrocławia. Właścicielem działalności jest Tomasz Telus. Działamy w branży informatycznej, obsługując Klientów z całego regionu.
Produkty i usługi
Prowadzimy profesjonalny serwis laptopów, serwis nawigacji GPS oraz naprawiamy także inny sprzęt elektroniczny. Działamy w branży od 20 lat, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług. Świadczymy także usługi informatyczne dla firm. Obejmuje ona opiekę serwisową z szybkim czasem reakcji oraz sprzętem zastępczym na czas naprawy.

Prowadzimy także sprzedaż sprzętu elektronicznego. Mogą Państwo u nas zakupić komputery, notebooki, tonery i tusze oraz zamienniki do nich, drukarki, myszki, laptopy, akcesoria komputerowe i wiele innych. W ofercie posiadamy sprzęt takich marek jak: HP, Asus, Lenovo, Samsung, LG, Acer, Epson, Brother, Apple, Dell, Sony, Toshiba, Seagate, Kingston, TB, Print Intel, AMD.

Nasza działalność obejmuje takie usługi jak:
- naprawa notebooków,
- komis komputerowy,
- skup laptopów,
- komputery poleasingowe,
- komis telefonów RTV,
- gaming,
- sieci komputerowe,
- sprzęt IT,
- obsługa firm,
- ochrona i odzyskiwanie danych.

Każdy informatyk zatrudniony w naszej firmie posiada ogromną wiedzę na temat sprzętu. Stale poszerzamy wiedzę naszych pracowników poprzez liczne szkolenia. Wszystko to z myślą o tym, aby jak najszybciej naprawiać Państwa sprzęt komputerowy.

Dodatkowo przeprowadzamy audyt informatyczny oprogramowania i sprzętu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - firma Komtel Plus z Inowrocławia.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń