Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alex Janusz Chałupka

Sklepy wielobranżowe
ul. Szarych Szeregów 10 lok. 14, 88-100 Inowrocław kujawsko-pomorskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Sklepy wielobranżowe. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alex Janusz Chałupka ma swoją siedzibę w miejscowości Inowrocław w województwie kujawsko-pomorskim.
Pracownicy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alex Janusz Chałupka udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 605 142...
Firmę Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alex Janusz Chałupka znajdziesz pod adresem 88-100 Inowrocław ul. Szarych Szeregów 10 lok. 14,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alex Janusz Chałupka.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Kamil
Szef mało lubiany przez pijaków ale za to można zrobić spokojnie zakupy o każdej porze nawet w nocy. Gratulacje i polecam gorąco.
K
Kacper
Jestem z Bydgoszczy i byłem przejazdem. Sklep i obsługa jest super
W
M
Władek M.
Byliśmy w nocy i potwierdzam - mają spory asortyment towarów. 5+
K
M
Kasia M.
Super obsługa szczególnie w nocy. Sklep czynny cała dobę więc super
B
Beata
Jest ok
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.