Okularis Optyk okulista

Badania wzroku u dzieci i dorosłych oraz dobieranie okularów i soczewek

Optycy
ul. Toruńska 7, 88-100 Inowrocław kujawsko-pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Okularis Optyk okulista

Informacje

Opis działalności
Od 2009r. Salon Optyczny Okularis Optyk Okulista oferuje najwyższą jakość usług i produktów z zakresu ochrony wzroku. Profesjonalizm oraz kompleksowość świadczonych usług zapewniają wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem:– lekarz okulista, – optometrysta, – kontaktolog, – optyk. Nasz dodatkowy punkt: Ciechocinek, ul. Zdrojowa 19, tel.: 544140032, 531357857
Produkty i usługi
BADANIE WZROKU dorosłych jak i dzieci przeprowadza LEKARZ OKULISTA i OPTOMETRYSTA z użyciem najwyższej klasy sprzętu pomiarowego firmy japońskiej Nidek, takiego jak: foropter automatyczny, autorefraktometr (komputerowe badanie wzroku), keratometr (pomiar krzywizny rogówki), tonometr (bezdotykowy pomiar ciśnienia wewątrzgałkowego), fundus kamera (badanie dna oka).
Zakres podejmowanych badań to m.in.:
• pomiar wad refrakcji (krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm, prezbiopia),
• badanie widzenia obuocznego (zez), przestrzennego, widzenie barw,
• pomiar sprawności akomodacji i konwergencji,
• nowoczesne metody doboru okularów progresywnych oraz do pracy biurowej,
• dobór, aplikacja i nauka użytkowania soczewek kontaktowych (Jonson&Johnson, Alcon, Baush&Lomb, Coopervision).
Dla osób po 40 r.ż. aplikujemy soczewki multifokalne pozwalające widzieć na każdą odległość. W celu diagnostyki chorób (np. jaskra, zaćma , AMD) lekarz okulista przeprowadza kolejne badania.

Oferujemy Państwu produkty, jak:
• okulary progresywne oraz do pracy biurowej,
• okulary dla kierowców, sportowców (w tym także do pływania),
• ochronne okulary do pracy przy komputerze,
• okulary dla dzieci,
• markowe okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją i filtrami UV, także korygujące wadę wzroku,
• soczewki kontaktowe i płyny do ich pielęgnacji,
• krople nawilżające oczy,
• akcesoria optyczne (etui, chusteczki i płyny do czyszczenia okularów, łańcuszki, nakładki przeciwsłoneczne na okulary).
Zapewniamy pełen serwis okularów.

Oferujemy także zakup okularów na raty. Kredyt udzielany jest na miejscu po okazaniu dowodu osobistego i sprawdzeniu zdolności kredytowej.
Okulary mogą Państwo wykonać na podstawie badań przeprowadzonych przez naszych specjalistów (okulista, optometrysta) po uprzedniej rezerwacji wizyty na stronie www.
Honorujemy także recepty okularowe NFZ.
Marki i specjalizacje
Urozmaicone oraz niepowtarzalne wzornictwo oraz jakość produktów gwarantuje szeroki wybór opraw światowych marek, m.in. Vogue, RayBan, Versace, Dolce&Gabbana, Emporio Armani, Hugo Boss, Carrera, Tommy Hilfiger oraz Solano, Belutti, Jai Kudo i wiele innych.Do opraw montujemy soczewki okularowe z pełną gamą konstrukcji i uszlachetnień. Współpracujemy z renomowanymi producentami (Jai Kudo, Hoya, Seiko, Essilor, Jzo, Szajna), otrzymując najwyższą jakość okularów korekcyjnych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
X
Xena886
Przyszłam do salonu Okularis z moimi dziećmi i jestem bardzo zadowolona. Wizyta, co ważne, umówiona na konkretną godzinę, przebiegła sprawnie i nawet moje rozbrykane dzieci potrafiły wytrzymać badanie wzroku i dobranie okularów. Teraz mają odpowiednie okulary i już się nie boję, że wady wzroku będę się u nich pogłębiały.
K
kris1967
Muszę przyznać, że moja ocena salonu optycznego Okularis jest najwyższa z możliwych. Składa się na to kilka czynników. Po pierwsze miła obsługa. Po drugie wykonują wiele badań wzroku, dzięki czemu dokładnie dobierają artykuły optyczne. Po trzecie mają w ofercie szkła renomowanych producentów i modne oprawki, więc każdy znajdzie coś dla siebie, w odpowiedniej cenie.