Uni-Vet Arkadiusz Jakubowski

Pasze
Wojska Polskiego 29/26, 88-100 Inowrocław kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
607 872 399
Adres korespondencyjny
Wojska Polskiego 29/26, 88-100 Inowrocław kujawsko-pomorskie

Informacje

Opis działalności
Pokarm, który ma wszystko, co jest potrzebne organizmowi, by dobrze się rozwijał to bardzo ważna rzecz w hodowli zwierząt. My zajmujemy się sprzedażą pasz dla trzody chlewnej. Nasze produkty posiadają składniki odżywcze, które stanowią podstawę dobrego funkcjonowania. Na rynku jesteśmy obecni od 2017 roku. Siedziba sklepu Uni-Vet znajduje się w Inowrocławiu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielem jest Arkadiusz Jakubowski.
Produkty i usługi
Warto zainwestować w dobrą paszę, gdyż to po prostu nam się opłaci. Dobrze karmione zwierzęta będą szybko oraz zdrowo rosły. Ich mięso będzie smaczne i pożywne, a co za tym idzie, sprzedaż będzie niezwykle korzystna.

Oferta sklepu to:

• dodatki paszowe,
• surowce do produkcji pasz,
• odzież i wyposażenie gospodarstwa,
• premiksy i dodatki paszowe uzupełniające.

Wsród dodatków paszowych znaleźć można: Bilo Bio-Cid Starter, Immuguard, Ultrasorb S Extra, UniSorb, Tlenek Cynku Paszowy Zn-72% czy MPU Energy Boster POL.

Zapewniamy, że produkty w sklepie przeznaczone są dla wszystkich grup technologicznych. Posiadamy wyroby firmy Unifarm Polska, która ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży weterynaryjnej. Ich marka zyskała uznanie, a produkty cieszą Klientów, którzy twierdzą, że są najlepsze, najbezpieczniejsze i najefektywniejsze. Cechują się wysokimi parametrami żywieniowymi.

Do oferty odzieży zaliczamy również: buty jednorazowe z gumką, maty dezynfekcyjne czy rękawiczki nitrylowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń