Pałac w Kobylnikach Hotel, Jazda Konna

Organizacja wesel, komunii i innych uroczystości

Hotele
88-150 Kobylniki 8 kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(52) 351 54 21
Pałac w Kobylnikach Hotel, Jazda Konna

Informacje

Opis działalności
Pałac w Kobylnikach to doskonałe miejsce na wypoczynek albo imprezę okolicznościową. W budynku z przełomu XIX i XX wieku urządzone wygodne pokoje, a potrawy serwuje pałacowa kuchnia.
Produkty i usługi
Pałac w Kobylnikach to hotel położony niedaleko Kruszwicy, tuż przy Jeziorze Gopło. Piękne i spokojne okolice sprzyjają wypoczynkowi i udanej zabawie. Pałac otoczony jest zadbanym parkiem, a niedaleko znajduje się stadnina, dlatego można podziwiać widoki prosto z siodła. W samym budynku przygotowano dla gości niemal 50 pokoi 2-osobowych i wieloosobowych. Każdy wyposażono w łazienkę, TV oraz dostęp do internetu. Nie zapomniano oczywiście o estetycznym urządzeniu wnętrza i zapewnieniu wygodnych łóżek. Osoby mieszkające w hotelu, a także uczestnicy organizowanych tutaj uroczystości i imprez z pewnością docenią pałacową kuchnię serwującą smaczne i sycące dania kuchni polskiej i regionalnej. Świeżość wyrobów, szczególnie mięs, jest gwarantowana przez właściciela pałacu firmę Kom-Rol, która ma własną masarnię. To lokalne wędliny wchodzą w skład wiejskiego stołu oferowanego w ramach wesel. Nowożeńcy mają też do swojej dyspozycji przejażdżkę bryczką albo stylowym autem. Wnętrza świetnie nadają się do organizowania przyjęć na nawet 200 osób. Oferta obejmuje poza weselami:
-komunie,
-studniówki,
-konferencje,
-szkolenia dla firm,
-imprezy firmowe,
-sympozja,
-bankiety,
-imprezy sylwestrowe,
-zabawy noworoczne,
-zabawy karnawałowe.

Catering obejmuje dania główne, przekąski, desery oraz ciepłe i zimne napoje.

Pełna oferta przygotowana przez Pałac w Kobylnikach znajduje się na stronie internetowej. Rezerwacji można dokonać na online, a więcej informacji dowiedzieć się dzwoniąc pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kamila
Nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszego wesela niż to w Pałacu w Kobylnikach! Miejsce polecili nam znajomi i kiedy obejrzeliśmy zdjęcia, zdecydowaliśmy, że to tutaj zorganizujemy najważniejszą zabawę w życiu. Hotel stanął na wysokości zadania i wystroił odpowiednio salę oraz przygotował dania. Przez całe wesele obsługa kelnerska podawała to, co przygotowała kuchnia. Było smacznie i każdy dobrze się bawił.