Markop Marcin Drzewiecki

Inwestycje budowlane
88-111 Płonkówko 13 kujawsko-pomorskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Markop Marcin Drzewiecki działa w branży Inwestycje budowlane. Siedziba firmy znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim w miejscowości Płonkówko.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Markop Marcin Drzewiecki, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: marcin-cat@wp.pl lub telefon: 888 843...
Adres wykonywania działalności przez Markop Marcin Drzewiecki to 88-111 Płonkówko 13. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Markop Marcin Drzewiecki.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
S
sobondawid
Długo się zastanawiałem nad opinią, ale niestety firma Markop nie rozwiązała problemu. Od 2 miesięcy nie mogę się doprosić serwisu, a oczyszczalnia sbr nie działa. Oczyszczalnia śmierdzi strasznie. Wstyd znajomych na ogród zaprosić. Kilkanaście tysi w kibel i smród a gwarancja jest tylko na ulotce w najlepszym wypadku zaproponują ci serwis za 500 zł, bo ich zdaniem to wszystko wina klienta. W Castoramie lepiej kupić. Sprawa chyba wyląduje w sądzie. Stanowczo nie polecam.
K
klient
polecam
M
Michał
Miałem już wiele maszyn na usługach .Trzeba powiedzieć twardo, że pan Marcin zna się na rzeczy, doradzi. Maszyną śmiga jak mistrz rajdowy z pomysłem i przede wszystkim porozmawia z klientem jaką wizję ma tam klient w głowie i realizuje je. Pozdrawiam i Polecam.
J
Janusz
Świetny wesoły facet, a przy tym na prawdę profesjonalista. Polecam.
Z
Ł
zadowolony Ł.
Porządny gość, jak się umawia tak jest, bardzo słowny, zna się na robotach ziemnych, a koparką smiga jak mało kto. Polecam.
A
Andrzej
Wszystko zrobione według moich wytycznych. Na pewno jeszcze skorzystam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.