PPHU Polmeb Marcin Gernat

Gwarantujemy możliwość realizacji najbardziej wyszukanych pomysłów

Stolarze
88-110 Słońsko 84 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PPHU Polmeb Marcin Gernat

Informacje

Opis działalności
Wykonujemy meble na zamówienie według indywidualnych projektów i staramy się realizować je według sugestii i propozycji dotyczące końcowego wyglądu naszych klientów. Siedziba naszej firmy Polmeb znajduje się w Słońsku, w województwie kujawsko-pomorskim. Działamy na rynku już od 1997 roku, a właścicielem firmy jest Marcin Gernat.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się meblarstwem już od 1997 roku. W 1998 roku rozpoczęliśmy produkcję mebli kuchennych, szaf wnękowych, garderób oraz wielu różnorodnych mebli. Naszym mottem jest to, aby wykonane przez nas meble były niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.


Każdorazowe wykonanie naszych produktów rozpoczynamy oraz pomiarów, doradztwa oraz wykonania projektu. Kończymy je natomiast na produkcji i fachowym montażu. Oferujemy takie produkty jak:

- biurka,
- garderoby,
- komody,
- kredensy,
- krzesła,
- ławki,
- stoliki,
- meblościanki,
- regały,
- barki,
- szafki.

Proponujemy także pomoc w wykonaniu solidnych i wytrzymałych szafek nocnych, szufladach, taboretach oraz toaletkach.

Cały proces jest dokonywany przy użyciu nowoczesnych narzędzi, które pomagają nam w usprawnianiu i polepszaniu jakości naszej pracy. Mamy ogromne doświadczenie, które skutkuje tworzeniem bardzo wytrzymałych mebli – takich, które będą służyć naszym Klientom przez długie lata.

Nie stawiamy na półśrodki – zawsze korzystamy z najlepszych materiałów. Wychodzimy z założenia, że najlepszą wizytówką firmy jest dobra jakość jej produktów, dlatego staramy się nieustannie ulepszać nasz warsztat i modernizować sprzęt.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń