Rem-Invest Reszczyński Rafał

Remonty i modernizacje obiektów

Posadzki przemysłowe
88-121 Tarnówko 6/1 kujawsko-pomorskie
(6 opinii) napisz opinię
Rem-Invest Reszczyński Rafał

Informacje

Opis działalności
Firma Rem-Invest, która prowadzona jest przez Rafała Reszczyńskiego, powstała w 2017 roku, na terenie Tarnówka, w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność zajmuje się remontami budynków.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są usługi remontowo-budowlane. Rem-Invest od kilku lat specjalizuje się w wykonywaniu remontów i modernizacji różnego rodzaju budowli. Renowacji podlegają zarówno domy, jak i mieszkania. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należą w szczególności elewacje, renowacja wnętrz, adaptacja poddaszy oraz posadzki przemysłowe. Uzupełnieniem działań jest renowacja kamienic. Wszystkie prace wykonywane są przy użyciu specjalistycznych narzędzi i materiałów, dzięki którym możliwe jest szybkie i rzetelne realizowanie zleceń.

Kadra pracownicza to doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy, którzy podchodzą do każdego zadania z ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
R
Rafał
Świetna firma remontowo-budowlana. Polecam!
J
Joanna
Poprzednia firma remontowa mnie rozczarowała i nie stanęła na wysokości zadania. Rem-Invest dokonał prawdziwej rewolucji. Kapitalnie poprawił poprzednie niedoskonałości. Mieszkanie wygląda przepięknie!
T
Tymek
Jedna z lepszych firm remontowych na rynku. Pracują z wielkim zaangażowaniem, szybko realizują zlecenia.
M
Marika
Prawdziwi fachowcy w każdym calu. Żaden remont nie jest im straszny. Usługi wykonane świetnie, w atrakcyjnych cenach.
I
Ireneusz
Polecam każdemu, kto poszukuje sprawdzonej ekipy remontowej. Usługi wykonane na najwyższym poziomie. Mają naprawdę dobre ceny.
X
xyz
Kapitalna firma remontowa. Zrobili mi remont mieszkania w krótkim czasie, robota wykonana perfekcyjnie. Polecam