Mira PHU Pomykała Mirosława

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Stacje diagnostyczne i przeglądy techniczne
88-101 Tupadły 3 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
722 002 402
501584195

503135518
Mira PHU Pomykała Mirosława

Informacje

Opis działalności
Firma P.H.U. MIRA zajmuje się regeneracją i wyważaniem wałów napędowych. Wieloletnie doświadczenie i najnowszy sprzęt sprawia, że profesjonalnie wykonamy regeneracje każdego typu wału. Ponadto wykonujemy badania techniczne różnych pojazdów.
Produkty i usługi
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PHU MIRA oferuje przeprowadzenie badań technicznych pojazdów takich jak samochody osobowe i ciężarowe, ciągniki rolnicze, autobusy, motocykle, quady i samochody specjalne. Wykonujemy przeglądy okresowe i dodatkowe. Działamy od 2015 roku.

Prowadzimy też serwis samochodów. Zajmuje się nimi nasz doświadczony mechanik, który podejmie się każdej naprawy, od najmniejszych usterek do poważne awarie.

Oferta:
- diagnostyka komputerowa,
- wymiana płynów eksploatacyjnych (m. in. oleje silnikowe, płyny hamulcowe, płyny chłodnicze),
- obsługę bieżąca silników,
- naprawa zawieszenia,
- geometria 3D – zbieżność,
- nabijanie klimatyzacji.

Ponadto produkujemy wały napędowe. Zajmujemy się też ich regeneracją i wyważaniem. Wydłużamy wały, wymieniamy krzyżaki, wielowypusty oraz złącza przesuwne i podpory. Nie stanowi dla nas problemu wykonanie nowego wału wg podanych przez klienta wymiarów. Dodatkowo zajmujemy się wyważaniem kół zamachowych oraz sprzęgieł dwumasowych.

Nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane, posiadające ogromną wiedzę w zakresie motoryzacji i badań technicznych pojazdów. Zapewniamy solidne i terminowe usługi w konkurencyjnej cenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach i powiatach:
kujawsko-pomorskie, inowrocławski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń