Euro-Druk Drukarnia Paweł Stec

Specjalizujemy się w druku reklamowym i offsetowym

Drukarnie i poligrafia
88-133 Zagajewice 20 kujawsko-pomorskie
poniedziałek 8:00 - 15:00
wtorek 8:00 - 15:00
środa 8:00 - 15:00
czwartek 8:00 - 15:00
piątek 8:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(52) 351 23 16
Adres korespondencyjny
88-133 Zagajewice 20 kujawsko-pomorskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Euro-Druk znajduje się w Inowrocławiu, w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1998 roku. Właścicielem firmy jest Paweł Stec.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to druk offsetowy i reklamowy. W czasie realizacji zleceń wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, ponieważ chcemy, by nasze wyroby były jak najtrwalsze oraz dobrze się prezentowały. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Zajmujemy się głównie produkcją i sprzedażą ulotek, w tym ulotek z wykrojnika, ulotek prostych i składanych. Klientom oferujemy zarówno ulotki kolorowe, jak i czarno-białe. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie broszur, katalogów i notesów. Możemy wykonać też wizytówki, formularze, papier firmowy i listowniki.

Zapraszamy do kontaktu jeśli potrzebują Państwo woblerów, plakatów czy teczek z nadrukiem. Nasza oferta to kartoniki, koperty i kalendarze. W atrakcyjnej cenie mamy teżdisplaye i standy, naklejki oraz etykiety. Dodatkowo zajmujemy się konfekcją i hot stampingiem. Prowadzimy sprzedaż kart produktowych i do segregatorów.

Zapewniamy kompleksową, kompetentną obsługę i bardzo atrakcyjne ceny. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Euro-Druk.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń