Insteko Piotr Lewandowski

Zapewniamy usługi najwyższej jakości.

Studnie
87-620 Grodzeń 69 kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
791 121 238
Adres korespondencyjny
87-620 Grodzeń 69 kujawsko-pomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą wiertniczą z wieloletnią tradycją, nasza wiedza i doświadczenie zdobyte przez pokolenia sięga lat 50 ubiegłego wieku, pierwszą studnię głębinową datujemy na 1955 rok.

W miarę upływu czasu i rozwoju techniki wdrażamy do swoich prac nowinki techniczne w naszym sprzęcie, oraz udoskonalamy metody wykonywania odwiertów, dzięki czemu możemy oferować klientom coraz większy zakres oraz standard wykonywanych usług. Nasza firma działa pod kontrolą Okręgowego Urzędu Górniczego w Poznaniu, zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę techniczną, oraz projektantów stosujących innowacyjne rozwiązania i technologie przyjazne środowisku. Ponadto dysponujemy nowoczesnym, mobilnym sprzętem pozwalającym na sprawne wykonanie prac i minimalne szkody na zagospodarowanych działkach.

Kompleksowo służymy pomocą począwszy od wywiadu geologicznego, przez optymalizację planowanych odwiertów, skończywszy na uruchomieniu całej instalacji. Ze względu na nowoczesny sprzęt, dużą mobilność, oraz doświadczenie i wiedzę naszej kadry działamy w promieniu 200km od naszej siedziby, obszar naszej działalności obejmuje województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, łódzkie oraz wielkopolskie.
Opis działalności
Głównym profilem działalności jest kompleksowe wykonawstwo studni głębinowych, studni abisynek, odwodnień oraz odwiertów pod sondy pionowe pomp ciepła i pale. Nasze usługi kierujemy do właścicieli domów jednorodzinnych, ogródków działkowych, domków letniskowych, a także do osób prowadzących działalność rolniczą, sadowniczą, hodowlaną i leśną, gdzie występuje wysokie zapotrzebowanie na wodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Nasza firma oferuje usługi w zakresie prac geologicznych, hydrogeologicznych oraz instalacyjnych:

* ujęcia wód podziemnych (studnie głębinowe i abisyńskie)
* oczyszczanie studni wierconych
* odwierty kolektorów pionowych na potrzeby instalacji pomp ciepła
* odwodnienia terenów za pomocą otworów wiertniczych
* odwierty i instalacje piezometrów
* wykonywanie odwiertów rdzeniowych
* odwierty pod palowanie
* wiercenia geotechniczne i geologiczno-inżynierskie
* opracowywanie dokumentacji z prac wiertniczych i instalacyjnych, operatów wodno-prawnych, dokumentacji projektowej i powykonawczej

Oferujemy kompleksowe, indywidualne i fachowe podejście do każdego klienta, od projektu prac geologicznych, poprzez wytyczenie miejsca odwiertu i odwiert, po podłączenie kompletnej instalacji.
Przykładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy były wykonane szybko i na najwyższym poziomie, przy równoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.

Zapewniamy gwarancję, serwis i wsparcie techniczne na wykonane usługi. Dla obecnychi przyszłych klientów zawsze służymy radą, odpowiadamy na pytania, a także przedstawiamy ofertę cenową i przeprowadzamy oględziny terenowe.

Wykonujemy ujęcia wód głębinowych o średnicy rur od 100 do 300mm, oraz studni abisyńskich o średnicach od 32 do 40mm, głębokość maksymalna odwiertu to 150m.

Studnie wykonujemy metodą obrotową na prawy obieg płuczki, obrotową na sucho bez osłony, oraz udarową w osłonie rur stalowych.

Sprzęt którym dysponujemy charakteryzuje się dobrymi parametrami technicznymi, ponadto dysponujemy sprzętem niewielkich rozmiarów, co umożliwia dojazd do miejsc, gdzie wjazd samochodem ciężarowym jest niemożliwy. korzystamy z rur studniarskich o wysokich parametrach technicznych, wytrzymałościowych. Rury te posiadają certyfikaty niezbędne do stosowania ich w instalacji z wodą pitną.
Marki i specjalizacje
Nasi partnerzy:
Aspol FV
Purmo
Oltech
MuoviTech
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Ł
Łukasz
Solidna firma!