Brukmar Zakład brukarski

Usługi brukarskie oraz prace ziemne

Kostka brukowa
88-320 Wymysłowice 24 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Brukmar Zakład brukarski

Informacje

Opis działalności
Zakład Brukarski Brukmar oferuje usługi brukarskie w pełnym zakresie. Siedziba firmy znajduje się w Wymysłowicach w województwie kujawsko-pomorskim.
Produkty i usługi
Firma specjalizuje się w układaniu kostki brukowej i granitowej. W branży działa od wielu lat, w tym czasie zrealizowała szereg prac dla klientów indywidualnych oraz w ramach inwestycji budowlanych. Dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz materiałami najwyższej jakości, co pozwala na dokładne i rzetelne wykonanie prac.

W zakres usług wchodzi:
- układanie kostki betonowej,
- układanie kostki granitowej,
- bruk klinkierowy,
- płyty chodnikowe,
- krawężniki,
- alejki spacerowe,
- elementy małej architektury.

Brukmar świadczy także usługi sprzętem budowlanym. Pozwala to na wykonanie prac ziemnych m.in. niwelacji terenu czy montażem odwodnienia. Zajmuje się także transportem kamienia i kruszyw, a także ziemi, piachu i żwiru.

Zespół posiada wysokie kwalifikacje oraz niezbędne uprawnienia, co pozwala na realizację złożonych i skomplikowanych zleceń. Bazuje na własnych wzorach lub też projektach zaproponowanych przez klientów. Oferta jest nieustannie poszerzana i aktualizowana, by móc sprostać oczekiwaniom klientów. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, co pozwala na najwyższy poziom obsługi prac.

Warto skontaktować się z firmą Brukmar drogą telefoniczną lub mailową, by zapoznać się ze szczegółami oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bydgoski, inowrocławski, mogileński, radziejowski, żniński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń