Włodzimierz Kawczyński Php Eksport Import

Profesjonalne usługi spedytorskie

Spedycja
ul. Nakielska 7, 89-121 Ślesin kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Włodzimierz Kawczyński Php Eksport Import

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w transporcie samochodowym krajowym i międzynarodowym oraz spedycji. Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od ponad dwudziestu lat i ciągle prężnie się rozwijamy.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi z zakresu transportu międzynarodowego jak również spedycji międzynarodowej. Obsługujemy wszystkie zakątki krajów UE. Nasze doświadczenie jak również wyspecjalizowana załoga pozwoli spełnić Państwa najśmielsze oczekiwania w sposób szybki i rzetelny. Zapraszamy do współpracy z nami, kto już raz spróbował to został do dzisiaj.

Naszą flotę stanowi 90 nowych ciągników siodłowych głównie marki Mercedes, które z powodzeniem spełniają europejskie normy ekologiczne EURO5/6. Posiadamy najnowsze oprogramowania informatyczne GPS i telematyczne typu Fleet Board stale monitorujące relacje transportowe i punktualność dostaw. Systemy te mają fundamentalne znaczenie w trakcie realizacji przyjętych zobowiązań wobec naszych klientów i utrzymywaniu najwyższej jakości świadczonych usług. Gwarancję jakości stanowią posiadaneprzez nas certyfikaty: ISO 9001:2015, IFS Logisitcs oraz TAPA TSR 2017.

Nasz tabor składa się z naczep marki Krone, Schmitz i Lamberet, które wyposażone są w termografy oraz alarmy zapewniające właściwe bezpieczeństwo powierzonych ładunków na poziomie europejskim.
Wysoka etyka pracy oraz jakość świadczonych usług wpłynęła na decyzję realizowania transportu w obsadzie dwóch doświadczonych kierowców, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach dotyczących odpowiedniego zabezpieczenia ładunku, ekonomicznej i bezpiecznej jazdy optymalizującej czas dostaw. Podstawowym wyzwaniem dynamicznego zespołu spedytorów i dyspozytorów jest optymalne rozwiązywanie problemów transportowych naszych klientów. Nasi pracownicy czuwają nad właściwym przebiegiem procesów logistycznych powierzonych nam przewozów.

Przyjmujemy zlecenia:
- całopojazdowe,
- częściowe.
Obsługujemy wszystkie kierunki:
- Polska,
- Unia Europejska.

Czujemy się współodpowiedzialni za naszych klientów i świadczymy usługi o nietypowych wymogach, łącząc wszelkie czynniki wpływające na satysfakcjonującą współpracę.
Certyfikaty
• ISO 9001:2015,
• IFS Logistics,
• TAPA TSR 2017
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń