Renowacja starych mebli, drzwi i balustrad drewnianych Zalewski

Profesjonalna renowacja mebli drzwi i balustrad drewnianych.

Renowacja mebli
89-200 Bielawy 1/2 kujawsko-pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Renowacja starych mebli, drzwi i balustrad drewnianych Zalewski

Informacje

Opis działalności
Renowacja starych drzwi,mebli,balustrad w Bydgoszczy.Działam od 2006 roku. W ramach której działalności zajmuję się renowacją oraz odnawianiem zabytkowych mebli oraz antyków. Moja siedziba znajduje się w Bielawach 15 km od Bydgoszczy w województwie kujawsko-pomorskim.Odnawiam wszystkie stare przedmioty z drewna.Odnawiam drewniane panele samochodowe starych rolls-royce.
Produkty i usługi
Głównym profilem prowadzonej przeze mnie działalności jest świadczenie usług stolarskich w zakresie renowacji starych drewnianych przedmiotów użytkowych czym zajmuję się już od kilkunastu lat. Pozwoliło mi to na zdobycie cennego doświadczenia, obszernej wiedzy, a także ugruntowanej pozycji na rynku. Z moich usług korzystają głównie Klienci indywidualni, ale nawiązuję także współpracę z podmiotami gospodarczymi różnego rodzaju.

Do wykonywanych przeze mnie zadań należy:
- renowacja mebli,
- odnawianie zabytków,
- renowacja drzwi i schodów,
- odnawianie antyków,
- renowacja drewna samochodowego.

Zająć się mogę także konserwacją zniszczonych antyków, zabytków i mebli stylowych. Mogę także przeprowadzić renowację wanien czy umywalek wykonanych z drewna, czym zajmują się wyłącznie nieliczne firmy w naszym kraju. Służę Państwu doradztwem na każdym etapie współpracy.

Zatrudniam wykwalifikowanych stolarzy, którzy umiejętnie zrealizują zadania renowacji mebli czy antyków. Mogą zająć się oni uzupełnianiem ubytków, usuwaniem drobnoustrojów, pleśni, grzybów i szkodników. Podczas pracy wykorzystuję jedynie profesjonalne narzędzia i wysokojakościowe materiały.

Zachęcam do skorzystania z usług mojej firmy stolarskiej z Bielaw.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bydgoski, Bydgoszcz

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń