Kowalstwo artystyczne Metaloplastyka Tomasz Pawelczyk

Ogrodzenia, bramy, kraty

Metaloplastyka
ul. Polna 12/15, 89-240 Kcynia kujawsko-pomorskie
(2 reviews) napisz opinię
Kowalstwo artystyczne Metaloplastyka Tomasz Pawelczyk
ul. Polna 12/15, 89-240 Kcynia kujawsko-pomorskie
Telefon
Kowalstwo artystyczne Metaloplastyka Tomasz Pawelczyk

Informacje

Opis działalności firmy Kowalstwo artystyczne Metaloplastyka Tomasz Pawelczyk w Kcynia
Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 2020 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest w Kcyni, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielem jest Tomasz Pawelczyk. Specjalizujemy się w kowalstwie artystycznym i metaloplastyce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są usługi ogólnobudowlane i ślusarskie. Zajmujemy się przede wszystkim kowalstwem artystycznym i metaloplastyką. Tworzymy różnego rodzaju wyroby dekoracyjne przy wykorzystaniu żelaza i metalu. Nasze produkty charakteryzuje trwałość, solidność, nowoczesne wzornictwo i wysoka precyzja wykonania.

Oferujemy między innymi:

- ogrodzenia kute i metalowe,
- bramy kute i metalowe,
- meble industrialne,
- meble loftowe,
- kraty,
- altany,
- balustrady balkonowe i metalowe.

Dodatkowo możemy zaoferować akcesoria kominkowe i zestaw mebli ogrodowych.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy podchodzą do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem. Są to osoby niebojące się wyzwań, podejmą się realizacji nawet najtrudniejszych zleceń.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie i terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Kowalstwo artystyczne Metaloplastyka Tomasz Pawelczyk z lokalizacji: Kcynia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie

Aktualności

Meble loftowe

22.03.2022

Meble loftowe cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Charakteryzują się minimalizmem i dużą prostotą wszystkich zastosowanych elementów. Znakiem rozpoznawczym przestrzeni loftowej są bardzo wysokie pomieszczenia, z dużymi oknami i wieloma punktami oświetlenia. Takie meble można łatwo łączyć z innymi stylami.

Ogrodzenie kute

23.05.2022

Kowalstwo artystyczne to dziedzina polegająca na tworzeniu różnego rodzaju wyrobów dekoracyjnych przy wykorzystaniu żelaza. Należą do nich między innymi balustrady, bramy i pełne ogrodzenia. Wyroby są unikatowe, oryginalne i niemożliwe do podrobienia. Cechuje je solidność, trwałość, nowoczesne wzornictwo i wysoka precyzja wykonania.

Ogrodzenie

01.07.2022

Ogrodzenia kute są bardzo trwałe, łatwe w pielęgnacji i odporne na wszelkie odkształcenia. Oprócz tego są odporne także na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych takich jak wysoka bądź niska temperatura, czy wilgoć. Dodatkowo idealnie komponują się zarówno z nowoczesnymi, jak i starymi budynkami.

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
W
Wojciech
Świetny kontakt, profesjonalna obsługa i, co najważniejsze, krótkie terminy realizacji zamówień!
J
Jarosław
Bardzo dobra firma. Wykonali na moje zamówienie ogrodzenie kute. Jest solidne, trwałe. Z pewnością starczy na długie lata użytkowania. Szczerze polecam!