Ilumar Mariusz Nowicki

Zajmujemy się świadczeniem usług elektroinstalatorskich

Elektroinstalatorstwo
ul. Bydgoska 31/11, 89-100 Nakło nad Notecią kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ilumar Mariusz Nowicki

Informacje

Opis działalności
W Ilumar działamy na rynku już od 2012 roku. Naszą specjalnością jest kompleksowe wykonawstwo w dziedzinie instalacji elektrycznych, odgromowych, przeciwpożarowych, a także usuwanie bieżących awarii elektrycznych. Nasza siedziba znajduje się w Nakle nad Notecią, a założycielem jest Mariusz Nowicki. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Ilumar zajmujemy się świadczeniem usług elektroinstalatorskich nie tylko już od ponad pół dekady. Przez ten czas udało nam się wypracować takie standardy pracy, że nawet najbardziej skomplikowane zlecenie jesteśmy w stanie wykonać profesjonalnie i terminowo.

Zajmujmy się kompleksowym wykonywaniem instalacji elektrycznych, odgromowych, przeciwpożarowych oraz usuwaniem bieżących awarii elektrycznych.

Wykonujemy usługi w zakresie prac instalacyjnych w takich budynkach jak apartamenty, rezydencje, domy, mieszkania, biura, czy też ogrody i budynki gospodarstw rolnych. Nasza oferta obejmuje takie prace jak:

- instalacje elektryczne,
- kompleksowy montaż instalacji,
- modernizacje starych instalacji elektrycznych,
- pomiary odbiorcze i okresowe,
- wyceny instalacji,
- wykonywanie przyłączy kablowych na działkach budowlanych,
- instalacja iluminacji,
- instalacje odgromowe,
- instalacje p. poż,
- instalacje antenowe.

Dysponujemy zespołem doświadczonych, wykwalifikowanych i stałych pracowników. Największą uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonywanych prac.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej po więcej szczegółowych informacji. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń