Tomasz Ptaszyński PW.

Dokładne oczyszczanie metalowych, drewnianych i kamiennych powierzchni

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. Sądowa 9, 89-100 Nakło nad Notecią kujawsko-pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Tomasz Ptaszyński PW.

Informacje

Opis działalności
Tomasz Ptaszyński prowadzi firmę zajmującą się oczyszczaniem różnych powierzchni. Siedziba znajduje się w Nakle nad Notecią, w województwie kujawsko-pomorskim, a pracownicy dojeżdżają na wskazane miejsce.
Produkty i usługi
Szybko, dokładnie i w konkurencyjnych cenach. Tak swoje usługi wykonuje firma prowadzona przez Tomasza Ptaszyńskiego. Przedsiębiorstwo korzysta z metod sodowania, piaskowania i szkiełkowania, które są bezpieczne dla oczyszczanych powierzchni. Możliwe jest usunięcie przypaleń, wykwitów, far i rdzy, a także zanieczyszczeń poprodukcyjnych i środowiskowych. Oferta obejmuje:
-oczyszczanie cegieł,
-oczyszczanie granitu,
-oczyszczanie betonu,
-oczyszczanie kostki brukowej,
-oczyszczanie piaskowca,
-oczyszczanie lastriko,
-oczyszczanie mostów,
-oczyszczanie wiaduktów
-tuneli.
-elewacji.

Ponadto czyszczeniu poddawane są belki, deski, podłogi, drzwi i ogrodzenia. Przyjmowane są też zlecenia na piaskowanie i szkiełkowanie zbiorników, maszyn, urządzeń i samochodów. Do sodowania używana jest maszyna Soda Blast System.

Poza wymienionymi usługami firma podejmuje się renowacji mebli. Odnawia meble powierzone przez klientów oraz sprowadzone przez siebie z zagranicy, które następnie sprzedaje. W meblach uzupełniane są braki, usuwane zabrudzenia oraz nakładane są nowe warstwy, np. lakieru.

Więcej informacji dotyczących firmy prowadzonej przez Tomasza Ptaszyńskiego znajduje się na stronie internetowej. W sprawie firmowych usług można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
F
FDolas
Szybko i dokładnie. Widać, że mają doświadczenie w piaskowaniu.
K
kris1967
Cieszę się, że trafiłem na ich ofertę. Zapłaciłem dobrą cenę, a ściana jest idealnie oczyszczona. Przez wiele lat nikt jej nie czyścił, więc piaskowanie było jedynym sposobem na przywrócenie pierwotnego wyglądu. Udało im się to znakomicie!
I
Ikutyk
Jestem zadowolony z usług, które wykonali. Zleciłem im oczyszczenie karoserii starego auta, które niedawno kupiłem i do którego remontu się przymierzam. Szkiełkowaniem usunęli rdzę i resztki lakieru z nadwozia, a dodatkowo oczyścili wiele innych elementów. Teraz mogą zlecić innej firmie lakierowanie tych elementów. Dziękuję za pomoc!