Zelan Sp. z o.o.

Renowacja elementów stalowych, miedzianych, aluminiowych, mosiężnych i z brązu

ul. Staszica 21, 89-100 Nakło nad Notecią kujawsko-pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(52) 386 05 69
Zelan Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Zelan znajduje się w Nakle nad Notecią, w województwie kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo od ponad 20 lat zajmuje się galwanizacją, co oznacza, że pokrywa warstwami dekoracyjnymi i antykorozyjnymi elementy wykonane z różnych metali. Wykonuje zamówienia każdej wielkości, w tym odnawia pojedyncze elementy.
Produkty i usługi
Galwanizacja to proces, w którym firma Zelan osiągnęła mistrzostwo. Zakład jest wyposażony w rozwiązania technologiczne takich firm jak Dr.Hesse, ATOTECH, AMPERE. Dzięki temu jest w stanie szybko, dokładnie i w konkurencyjnych cenach realizować nawet największe zamówienia. Prace prowadzone są najczęściej dla firm z branży motoryzacyjnej, maszynowej, aparatury precyzyjnej i rowerowej. Przedsiębiorstwo może im zaoferować pełen proces pokrywania elementów z miedzi, mosiądzu, stali, brązu i aluminium powłokami ochronnymi i dekoracyjnymi. Nie ma znaczenia, czy elementy poddawane galwanizacji są nowe, czy też wymagają renowacji. W tym drugim przypadku prace rozpoczynają się od oceny stanu, zdjęcia starych powłok i ewentualnego uzupełnienia ubytków. Następnie w zakładzie wykonywane są:
-szlifowanie,
-miedziowanie,
-polerowanie,
-niklowanie elektrolityczne,
-niklowanie chemiczne,
-chromowanie.

W ten sposób odnawiane są m.in. zderzaki, reflektory i kołpaki oraz akcesoria meblowe.

Więcej informacji i dodatkowe zdjęcia przedstawiające zrealizowane przez Zelan zlecenia znaleźć można na stronie internetowej. Kontakt w sprawie usług najlepiej nawiązać telefonicznie albo mailowo.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
kris1967
Prowadzę warsztat samochodowy, w którym odnawiam stare samochody i motocykle. Największym problemem, z jakim się mierzę, jest stan metalowych elementów, które straciły swój blask i właściwości antykorozyjne. Na szczęście nawiązałem współpracę z firmą Zelan z Nakła, która specjalizuje się w galwanizacji. Odnowione przez nich elementy doskonale się prezentują!

Słowa kluczowe