Ladrillo-Juntura Szymon Sznajderowski P.U.

Profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Pracujemy z pasją.

Konserwacja zabytków
89-240 Rzemieniewice 8 kujawsko-pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ladrillo-Juntura Szymon Sznajderowski P.U.

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą, która na rynku funkcjonuje już na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w odnawianiu starych ceglanych budynków. Remontujemy elewacje ceglane, kamienne i tynkowo-ceglane. Usługi świadczymy na terenie całej Polski, zaś nasza siedziba zlokalizowana jest w Łankowicach, w województwie kujawsko-pomorskim.
Produkty i usługi
Zajmujemy się szeroko pojętymi pracami konserwatorskimi. Wykonujemy zlecone prace z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na efektywnie realizowane zlecenia. Dbamy o to, żeby wszystko zostało porządnie wykonane. Szanujemy własność klientów i dbamy o to, żeby po nas został porządek i miłe wspomnienia.

W zakres naszych zadań wchodzi m.in.
- oczyszczanie elewacji ceglanych metodą mokrą i suchą,
- usuwanie farb m.in. graffiti,
- usuwanie smoły z elewacji,
- usuwanie tynków z cegieł,
-odświeżanie zabrudzonej elewacji przez czynniki atmosferyczne (np. czarne naloty),
- oczyszczanie elewacji z innych zabrudzeń,
- fugowanie klinkieru na czysto,
- usuwanie starych spoin.

Zajmujemy się także odwzorowywaniem pierwotnego wyglądu starych budynków. Naprawiamy zniszczone cegły, wypełniamy ubytki, wykonujemy wstawki murarskie, a także murujemy ceglane parapety w starych budynkach. Do naszych zadań należy także niwelowanie spękań w murach ceglanych oraz scalanie kolorystyczne. Usuwamy także zbędne elementy metalowe z elewacji i zabezpieczamy przed warunkami atmosferycznymi.
Wstępnej wyceny dokonujemy na podstawie przesłanych fotografii oraz ewentualnego programu konserwatorskiego.

Oferujemy także usługi remontowo-wykończeniowe. Zajmujemy się gipsowaniem, malowaniem, tapetowaniem, kafelkowaniem, i tynkowaniem. W zakres prac wchodzi także tworzenie zabudowań z płyt kartonowo-gipsowych.

Zapraszamy na stronę internetową, która jest na bieżąco przez nas aktualizowana. Zachęcamy również do kontaktu mailowego jak i telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bydgoski, elbląski, Gdańsk, giżycki, gnieźnieński, Gorzów Wielkopolski, grudziądzki, Katowice, koniński, krakowski, malborski, nakielski, olsztyński, poznański, stargardzki, starogardzki, Szczecin, Warszawa, wągrowiecki, Włocławek

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń